BrzydUla

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 45163
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"BrzydUla 2": Koniec serialu. Najpierw zdrada, a teraz to?!

Co przyniesie finał sezonu: "BrzydUla 2"? Chociaż ostatnie odcinki nie są jeszcze dostępne dla widzów, to już zaczęły się pojawiać pierwsze medialne doniesienia na temat końca serialowej historii. Czyżby Marek (Filip Bobek) powtórzył swoje zachowanie względem Uli (Julia Kamińska)? Ostrzegamy - poniżej są spoilery!

Koniec serialu: "BrzydUla 2" zbliża się nieubłaganie! Finał sezonu telewizyjni widzowie będą mogli zobaczyć na szklanym ekranie 26 maja, a nieco wcześniej - bo już 20 maja - ostatnia "czwórka" pojawi się na platformie Player.pl. Jak zakończy się miłosna historia Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek)? Jak dotąd ostatnie sceny to wciąż słodka tajemnica produkcji, ale w prasie zaczęły się pojawiać pierwsze "przecieki"! Przypomnijmy, w 288. odcinku (emisja w TVN7 w czwartek 19 maja o godz. 20:00) dojdzie do chwili, na którą czekają wierni fani produkcji: po licznych nieporozumieniach w związku, zdradzie Uli i rozwodzie Dobrzańscy znów będą bardzo blisko siebie! W nagłym przypływie uczuć Marek zdecyduje się nawet pocałować Urszulę, a ona odwzajemni jego ruch...

Reklama

Czy to oznacza, że w życiu Uli i Marka znów nastanie spokój? Według informacji pojawiających się w prasie widzowie mogą liczyć na romantyczne sceny z głównymi bohaterami. 

"BrzydUla 2": Kiedy ostatni odcinek?

Jak podaje magazyn telewizyjny "Kropka TV", w ostatnich czterech odcinkach Dobrzańscy nie będą już ukrywać, że im na sobie zależy, decydując się na "drugą szansę". Wybuch emocji zaowocuje kolejnym ruchem ze strony Marka – mężczyzna znów oświadczy się swojej ukochanej.

Co jeszcze przyniosą nowe odcinki serialu: "BrzydUla 2"? Jak scenarzyści postanowili zamknąć wspomniany projekt? Już wkrótce się o tym przekonamy! Serial można oglądać cztery razy w tygodniu: od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w TVN7. Będziecie tęsknić za Ulą i jej rodziną?

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Brzydula 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama