Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 30425
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"BrzydUla 2": Internauci krytykują metamorfozę Uli! Co im się nie spodobało?

"BrzydUla 2" zagościła w TVN! Ula i Marek znów bawią i wzruszają widzów, a ci pilnie śledzą nowe odcinki serialu. W mediach społecznościowych pojawiają się liczne komentarze od czujnych odbiorców, w których wyrażają swoją opinię na temat bohaterów. Okazało się, że wygląd "nowej" Uli nie do końca przypadł wszystkim do gustu.

"BrzydUla" powróciła do TVN! Kolejna część serialu cieszącego się olbrzymią popularnością początkiem października pojawiła się na telewizyjnych ekranach, a Julia Kamińska i Filip Bobek po raz kolejny wcielili się w rolę lubianych bohaterów.

Reklama

"BrzydUla 2" to kontynuacja historii Uli Cieplak, która zakochała się w swoim szefie - prezesie firmy "Febo&Dobrzański". Nowe odcinki przedstawiają ich dalsze losy, a od finałowej sceny z poprzedniego sezonu minęło ponad 10 lat. Ula i Marek są szczęśliwym małżeństwem z trójką dzieci, jednakże muszą mierzyć się z problemami codzienności.

Nowe odcinki serialu: "BrzydUla 2" spotkały się z ogromnym zainteresowaniem wśród widzów komentujących kolejny sezon w mediach społecznościowych. Podczas gdy ogromna część zadaje sobie pytanie o to, czy Marek zdradza Ulę i ma romans z asystentką Nadią, inni odnoszą się do samego wyglądu postaci granej przez Julię Kamińską.

W "BrzydUli 2" główna bohaterka przeszła bowiem sporą przemianę, co nie umknęło czujnym odbiorcom. W komentarzach pod postami promujących serial nie brakuje krytycznych słów; zdaniem niektórych charakteryzacja głównej bohaterki pozostawia wiele do życzenia.

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje