BrzydUla
Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 45654
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Brzydula 2": Finał serialu już dziś! Co się wydarzy?

"Brzydula 2" po raz ostatni zagości na ekranach już dziś o 20:00 w TVN7. Równocześnie będzie to ostatni odcinek całego serialu. Wiele wskazuje, że na bohaterów czeka szczęśliwe zakończenie, a Ula i Marek ostatecznie będą razem. Co jeszcze wiadomo?

Ostatni odcinek serialu "Brzydula 2" zostanie wyemitowany wieczorem 26 maja, ale widzowie Playera zobaczyć mogą go już teraz. Choć wciąż nie jest do końca jasne, jak zakończy się serial, to najnowsze przecieki dają już pewien obraz sytuacji. 

"Brzydula 2": Jak zakończy się serial?

Magazyn telewizyjny "Kropka TV" donosi, że w finałowych odcinkach Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) powrócą do siebie. Co więcej, dojdzie nawet do kolejnych zaręczyn. 

Wiele wskazuje na to, że szczęśliwe zakończenie czeka także na Bożenkę (Paulina Kondrak) i Adama (Łukasz Simlat) oraz Violettę (Małgorzata Socha) i Sebastiana (Łukasz Garlicki)!

Reklama

"BrzydUla 2": Streszczenie 292. odcinka. Co się wydarzy?

Między Ulą i Markiem znów jest dobrze. Podczas romantycznego poranka mężczyzna - "między słowami" - znów prosi Urszulę o rękę! Zakochani postanawiają natychmiast działać. U Adama zjawia się  Aldona, a brat informuje ją o ważnej decyzji - chce oświadczyć się Bożence! Pokrzepiony rozmową jedzie do Szymczyków i zaprasza ukochaną na spacer, podczas którego składa ważną deklarację. Bożena nie kryje zaskoczenia, ale po chwili między rozmówcami dochodzi do pocałunku.

Z Ulą kontaktuje się Marek Dobrowolski. W czasie prywatnej rozmowy mężczyzna gratuluje Dobrzańskiej tego, że w jej życiu uczuciowym znów zapanował spokój. W ostatniej scenie Ula, Marek i dzieci z uśmiechami na twarzach kroczą przed siebie, by spędzić wspólne chwile.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: BrzydUla | finał
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy