Bridgertonowie Bridgerton
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 352
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Świat "Bridgertonów" w zasięgu ręki! Warszawa zaroi się od arystokratów

"Bridgertonowie" od kilku tygodni nie schodzą z ust fanów arystokratycznego towarzystwa. Niedawno zadebiutowała pierwsza część 3. sezonu, a 13 czerwca zobaczymy finał sezonu. Tymczasem na polskich fanów czeka wyjątkowe wydarzenie!


"Bridgertonowie" są od kilku lat niezaprzeczalnym hitem Netfliksa, o czym świadczą świetne wyniki najnowszego sezonu. Pierwsza część zadebiutowała 16 maja i zgromadziła przed ekranem ponad 45 milionów widzów, a poprzednie sezony powróciły do rankingu TOP 10 poprzedniego tygodnia. 

"Bridgertonowie": Wyjątkowe wydarzenie

Netflix postanowił zorganizować wyjątkowy event, który zachwyci wszystkich fanów "Bridgertonów". 

Reklama

Warszawa stanie się epicentrum arystokratycznego świata podczas Towarzyskiego Wydarzenia Sezonu w stylu Bridgertonów już 5 czerwca!. Swoją obecność na tym wyjątkowym przyjęciu potwierdziły panna Eloise Bridgerton oraz Lady Danbury, czyli Claudia Jessie i Adjoa Andoh. 

Okazuje się, że udział w tym wyjątkowym wydarzeniu mogą wziąć również fani! Zaproszenia na ten specjalny wieczór można wygrać w instagramowym konkursie na profilach Zosi Ślotały i Jakoba Kosela. Do wygrania jest 40 podwójnych zaproszeń i aby je zdobyć, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: “Jaki byłby Twój pseudonim, gdyby trzeba było zastąpić Lady Whistledown?"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Bridgertonowie | Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy