Bridgertonowie Bridgerton
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 346
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Najwspanialszy romans ostatnich lat! Aktorka jest dumna ze śmiałych scen

Nowy sezon "Bridgertonów" startuje już w czwartek! Długo czekaliśmy na powrót jednego z najpopularniejszych seriali Netfliksa, jednak cierpliwość się opłacała. W nowych odcinkach centralnym wątkiem będzie romans Penelopy i Colina. Podczas nowojorskiej premiery trzeciego sezonu aktorzy zdradzili nieco sekretów na temat nowych odcinków.

""Julia Quinn mówi, że jedną z jej ulubionych historii miłosnych w serialu jest przyjaźń Penelopy i Eloise. Jestem tego samego zdania" - mówi serwisowi Deadline wcielająca się w Penelopę Nicola Coughlan.

"Na początku trochę się bałam tych scen, później byłam nimi podekscytowana i szczęśliwa, kiedy je kręciliśmy" - opowiadała Deadline Coughlan o pracy nad scenami m.in. w karocy.

"Te sceny są nawet lepsze, niż się spodziewałam" - dodaje. "Są piękne, zabawne, mądre, pełne napięcia. Jestem z nich naprawdę dumna".

Z kolei Luke Newton (serialowy Colin Bridgerton) porównał wątek przewodniego romansu (pomiędzy jego bohaterem i Penelopą) do relacji Ross i Rachel z "Przyjaciół".

Reklama

"[Penelopa i Colin - przyp. red.] są dla siebie stworzeni, ale zawsze coś stoi na ich drodze do szczęścia. Właśnie na tym skupimy się w tym sezonie. Tu nie tylko chodzi o to, że Colin nie dostrzega tego, co jest tuż przed nim, zawsze są jakieś problemy w życiu bohaterów. Wszystko jest skomplikowane".

"Bridgertonowie": O czym opowiada trzeci sezon?

Nadchodzący trzeci sezon "Bridgertonów" skupi się na Penelopie (Nicola Coughlan) i Colinie Bridgertonie (Luke Newton). Po tym, jak w drugim sezonie Colin stwierdził, że Penelopa na zawsze pozostanie jego przyjaciółką, zakochana w nim bez wzajemności dziewczyna postanawia rozpocząć poszukiwania odpowiedniej partii na męża. Kiedy jednak nie wszystko układa się zgodnie z planem Penelopy, Colin decyduje się pomóc jej w znalezieniu odpowiedniego mężczyzny. Z biegiem czasu będzie też musiał odpowiedzieć sobie na ważne pytanie - czy jego uczucie do Penelopy to wyłącznie przyjaźń czy jednak coś więcej?

"Bridgertonowie": Kiedy i gdzie oglądać?

Nowa seria będzie podzielona na dwie części - pierwsza zadebiutuje na platformie Netflix 16 maja, a druga - 13 czerwca 2024 roku.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Bridgertonowie | Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama