Bridgertonowie Bridgerton
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 346
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Na 3. sezonie się nie skończy! Kto będzie w centrum kolejnej części "Bridgertonów"?

Jess Brownell, showrunnerka serialu "Bridgertonowie" jest nie tylko w połowie pisania 4. sezonu hitu Netflixa, ale też ma plany na kolejne. Wie, kto będzie w centrum kolejnej części serialu!


Fani "Bridgertonów"! Nie pożegnamy się z naszym ulubionym rodzeństwem zbyt prędko! Showrunnerka serialu potwierdziła przygotowania do powstania kolejnych sezonów! Kto będzie głównym bohaterem następnej części? 

"Bridgertonowie": Kto będzie głównym bohaterem?

Pierwsze dwa sezonu serialu podążały za kolejnością wydarzeń przedstawioną w powieściach Julii Quinn. O najnowszej części było od dawna wiadomo, że nieco zmieni głównych bohaterów. W trzecim sezonie obserwujemy rozwijającą się przyjaźń i miłość między Colinem Bridgertonem i Penelopą Feathrington, pomijając nieco wątek Benedicta.

Reklama

Kto w takim razie będzie bohaterem 4. sezonu? Showrunnerka zdradza, że prawdopodobnie serial będzie kontynuował rozpoczęty trend i będzie podążać własnym torem. 

"Jestem bardzo podekscytowana podróżą Benedicta w sezonie 3. Wydawało mi się, że jest dla niego za wcześnie, aby się ustatkować. To niezwykle pełna pasji postać i chcieliśmy, żeby przeżył jeszcze kilka przygód, zanim nadejdzie jego sezon. " 

Showrunnerka obiecuje, że ma już przygotowaną swoistą "mapę", według której rozplanowane są już kolejne losy rodziny Bridgerton. Fani muszę jednak uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na informacje związane z 4. sezonem. - dopiero oczekujemy na premierę drugiej części 3. sezonu, która trafi na Netflix w czerwcu. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Bridgertonowie | Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama