Bridgertonowie Bridgerton
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 352
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Luke Thompson chętnie zostałby głównym bohaterem 4. sezonu "Bridgertonów"

Czy doczekamy się całego sezonu poświęconego głównie Benedictowi? Luke Thompson wcielający się w tę postać w serialu "Bridgertonowie" mówi, że "byłoby wspaniale", ale odmawia udzielenia szczegółów.

Fani serialu "Bridgertonowie" pokochali tego bohatera i już od jakiegoś czasu liczą, że kolejny sezon będzie należał właśnie do Benedicta - drugiego syna z arystokratycznej rodziny. Co o takim pomyśle sądzi aktor - Luke Thompson? 

"Bridgertonowie": Benedict zostanie gwiazdą nowego sezonu?

Serial "Bridgertonowie" przybrał formę opowieści, w której każdy sezon jest podzielony innemu z rodzeństwa. W pierwszym sezonie śledziliśmy historię Daphne — czwartego dziecka w kolejności, ale najstarszej córki. Drugi sezon był poświęcony Anthony’emu — najstarszemu z całej gromadki dzieci Bridgertonów. Trzeci sezon skupia się na Colinie - trzecim w kolejności bracie.

Reklama

Jak sam Luke Thompson przyznaje, nie ma pojęcia, kto będzie głównym bohaterem czwartego sezonu, ale nie wyklucza, że taki zaszczyt spotka jego postać. Do tej pory bohater ten pokazuje, że nie jest gotowy, by się ustatkować.

"Szczera odpowiedź brzmi: 'nie wiem', ale wiem, że to takie urocze, [i] jedną z najlepszych rzeczy w pracy w telewizji jest to, że możesz naprawdę poznać taką postać w dłuższej formie i w pewnym sensie powoli ją zapełniać" - powiedział w niedawnej rozmowie w "The View". 

Ani Shondaland, który produkuje "Bridgertonów" ani showrunnerka serialu, nie zdradzili jeszcze, które z rodzeństwa będzie głównym bohaterem serialu. Najbardziej prawdopodobny jest faktycznie Benedict, choć możliwe jest, że pałeczkę mogą przejąć też Eloise lub Francesca. 

"Bridgertonowie": Kiedy i gdzie oglądać?

Druga część 3. sezonu zadebiutuje na Netfliksie 13 czerwca. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Bridgertonowie | Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama