Bridgertonowie Bridgerton
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 347
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Królowa Camilla zdradziła, jakie seriale ogląda. Te tytuły mogą zaskoczyć!

W ostatnich dniach na Netfliksie króluje pierwsza część trzeciego sezonu "Bridgertonów". Okazuje się, że serial przyciągnął nie tylko miliony widzów, ale nawet samą... królową Camillę! To jednak niejedyny tytuł Netfliksa, który obejrzała monarchini.

Królowa Camilla ogląda seriale Netfliksa

Dopiero co na Netfliksie zadebiutowała pierwsza część trzeciego sezonu serialu "Bridgertonowie". Okazuje się, że produkcja zyskała sympatię członkini brytyjskiej rodziny królewskiej. Królowa Camilla w jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że widziała wspomniany serial.

Wyznanie padło podczas spaceru królowej po ogrodzie inspirowanym "Bridgertonami". Został on poświęcony jednej z bohaterek, a konkretnie Penelope Featherington (w tej roli Nicola Coughlan), która jest główną postacią najnowszej odsłony. "Obejrzałam pierwszą partię" - wyznała Camilla.

Reklama

Okazuje się, że to niejedyny tytuł Netfliksa, który oglądała Camilla. W 2022 roku zdradziła, że oglądała "The Crown". Monarchini w humorystyczny sposób zasugerowała Emerald Fennell, która gra Camillę w serialu, aby to ona dokończyła za nią przemowę podczas jednego z wydarzeń. 

Ponadto królowa jest podobno fanką popularnej brytyjskiej telenoweli o tytule "Coronation Street" - najdłużej emitowanej opery mydlanej na świecie.

"Bridgertonowie": Gdzie i kiedy oglądać?

Pierwsza część trzeciego sezonu "Bridgertonów" zadebiutowała na Netfliksie 16 maja, a kolejną część zobaczymy 13 czerwca.

Czytaj więcej: Rodzinne koneksje. Gwiazda serialu Netfliksa jest córką znanych aktorów

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Bridgertonowie | The Crown | Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama