Reklama

Bridgerton

Bridgertonowie

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 19
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazda "Bridgertonów" w szpitalu! W jakim jest stanie?

Ruby Barker, która popularność zdobyła dzięki roli Mariny Thompson w hicie Netfliksa - "Bridgertonowie" właśnie ogłosiła, że przebywa w szpitalu. Aktorka wyznała, że jej pobyt w placówce spowodowany jest kłopotami ze zdrowiem psychicznym. Gwiazda zaapelowała do fanów, by nie bagatelizowali długo utrzymującego się złego samopoczucia i zgłosili po pomoc.

Problemy gwiazdy "Bridgertonów"

Ruby Barker znana szerokiej publiczności, dzięki roli w popularnej produkcji Netfliksa przechodzi obecnie trudny czas. Aktorka opublikowała niedawno na Instagramie krótki filmik, w którym opowiedziała swoim fanom, jak się obecnie czuje. Okazuje się, że gwiazda przebywa w szpitalu i na jakiś czas wycofuje się z życia publicznego.

Serialowa Marina Thompson wyjawiła, że od blisko dwóch lat zmaga się z poważnymi problemami psychicznymi.

Gwiazda zaapelowała również do fanów, by nigdy nie bagatelizowali nawet najmniejszych objawów tego, że dzieje się źle - złego samopoczucia, apatii, rezygnacji.

Reklama

Aktorka przyznała, że sama przez dłuższy czas bagatelizowała problemy i zamiatała je pod dywan. Nigdy jednak nie kończyło się to dobrze. W końcu zdecydowała się jednak, by o swoich problemach porozmawiać i jest przekonana, że dzięki temu uda jej się wrócić do zdrowia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL