Bridgertonowie Bridgerton
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 254
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy Anthony Bridgerton może być jeszcze lepszy? Na to się zanosi

Już niebawem na naszych telewizorach wyląduje kolejny sezon hitu Netflixa, jakim są "Bridgertonowie". W pierwszym dwóch sezonach całkiem dobrze poznaliśmy Anthony’ego, ale najnowszy sezon może całkowicie zmienić tego bohatera.

Anthony’ego Bridgertona poznaliśmy jako głowę rodu i dość obciążonego rodzinnymi obowiązkami młodego mężczyznę, który jednocześnie ma nieco słabość do kobiet, z którymi nie musi angażować się poważne relacje. W drugim sezonie poznajemy nieco wrażliwej strony Anthony’ego, który nawiązuje gorący romans z Kate. Fani byli zafascynowani dynamiką ich związku i z zapartym tchem śledzili, w którą stronę potoczy się ich relacja. Trzeci sezon "Bridgertonów" może pokazać widzom nowe aspekty lubianego bohatera. 

Reklama

"Bridgertonowie": Anthony jako swat?

Anthony do tej pory jawił się nam jako obrońca honoru rodu, nieprzebierający w słowach i twardo obstający, że jemu miłość nie jest potrzebna, a do małżeństwa wystarczy rozsądek i wspólny cel. W drugim sezonie maska zimnego biznesmena zaczęła się nieco przełamywać i mogliśmy poznać nieco delikatniejszą i bardziej uczuciową stronę. 

Według książkowego kanonu Anthony dowiaduje się, kim jest Lady Whistledown, która w drugim sezonie serialu mocno namieszała w reputacji rodziny Bridgertonów. Przez tę trudną sytuację przed mężczyzną otworzą się nowe ścieżki rozwoju jako bohatera. W powieści Anthony nie tylko jest szczerze zdziwiony swoim odkryciem, ale także podziwia Penelopy za to, że tak długo mogła zachować sekret. Jest gotowy pomóc Penelopie oraz Colinowi, co wskazuje na to, że stał się bardziej elastyczny i jest gotowy na nagięcie nieco zasad. Czyżby zbawienny wpływ Kate? 

"Bridgertonowie": Pozytywny wpływ Kate

W drugim sezonie relacja Anthony’ego i Kate wyglądała, jakby przebywanie w jednym pokoju mogło spowodować straty w ludziach. Jednak krok po kroku kobieta wyciągała z niego emocje, które dotąd były głęboko ukryte. Dokuczali sobie, byli uszczypliwi, ale uczucia między nimi było widać jak na dłoni. Ich związek może stać się przykładem dla reszty rodzeństwa, którzy być może uwierzą, że na nich również czeka prawdziwa miłość. A sam Anthony może odkryje przed widzami jeszcze więcej swojej czułej strony — szczególnie gdy przyjdzie mu walczyć o szczęście młodszego brata Colina. 

"Bridgertonowie": Kiedy i gdzie oglądać?

Nowy sezon "Bridgertonów" zadebiutuje w maju, jednak będzie podzielony na dwie części. Pierwszą zobaczymy 16 maja, a na kolejną część będziemy musieli poczekać do 13 czerwca.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Bridgertonowie | Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy