Bridgertonowie Bridgerton
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 352
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rodzinne koneksje. Gwiazda serialu Netfliksa jest córką znanych aktorów

Jak to zwykle bywa, pasje i ambicje bywają rodzinne i tak również jest w przypadku Prudence Featherington, którą poznaliśmy w serialu "Bridgertonowie" jako jedną z sióstr Penelopy. Okazuje się, że aktorka pochodzi ze znanego aktorskiego klanu!


Od paru dni i tygodni "Bridgertonowie" królują nie tylko na streamingu, ale też w naszych głowach. Zastanawiamy się nad wszystkim szczegółami, szukamy ciekawostek i zaskakujących newsów. Do jednego z najważniejszych odkryć należy odpowiedź na pytanie: Co łączy Prudence Feathrington i Dolores Umbridge z "Harry’ego Pottera"? 

"Nepo babies" w serialu "Bridgertonowie"

W pierwszym sezonie światowego hitu śledziliśmy historię Daphne, czyli Phoebe Dynevor, której matką jest Sally Dynevor - gwiazda brytyjskiej opery mydlanej zatytułowanej "Coronation Street" zwanej potocznej "Corrie". Ale to niejedyne "nepo baby" w serialu.

Reklama

Okazuje się, że serialowa Prudence Feathrington, czyli Bessie Carter również pochodzi ze znanej aktorskiej rodziny. Jej matką jest nie kto inny, jak sama Imelda Staunton, którą zapewne wielu kojarzy jako Dolores Umbridge z serii filmów "Harry Potter". 

Imelda Staunton była również jedną z aktorek, które w serialu "The Crown" wcieliła się w postać królowej Elżbiety II, a także mogliśmy ją obserwować w serialu Downton Abbey. Ale to nie koniec! Bessie jest dzieckiem aż dwójki znanych aktorów! Jej ojcem jest Jim Carter - brytyjski aktor, którego równie zmogliśmy podziwiać w "Downton Abbey", a także w filmach: "Wonka", "Mój tydzień z Marilyn", "Zakochany Szekspir". 

Z takim wsparciem, Bessie ma przed sobą szeroko otwarte drzwi do kariery. Miejmy nadzieję, że młoda aktorka zaskoczy nas kolejnymi świetnymi kreacjami.

W najnowszym sezonie Prudence nie tylko jest już mężatką, ale również startuje do "wyścigu" o zdobycie majątku Feathringtonów. Warunkiem przejęcia fortuny ma być sprowadzenie na świat dziedzica. Prudence właściwie ściga się ze swoją siostrą Philippą, by móc zaprowadzić swoje rządy w rodzinnej posiadłości.

Najnowszy sezon "Bridgertonów" zaskakuje nie tylko ciekawymi zwrotami akcji i nowymi sojuszami, ale przede wszystkim romansami, na które fani czekali kilka lat. Na nieszczęście swoich sióstr to Penelopa Feathrington przejmuje prym w tym sezonie i możemy obserwować rozkwit jednego z najlepszych i najbardziej oczekiwanych związków w tym sezonie.

"Bridgertonowie": Kiedy i gdzie oglądać?

Pierwsza część 3. sezonu "Bridgertonów" zadebiutowała 16 maja, a kolejną część zobaczymy dopiero 13 czerwca. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Bridgertonowie | Imelda Staunton | The Crown | Downton Abbey
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy