Breaking Bad

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 170
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zadzwoń do Saula": Gwiazdy "Breaking Bad" w finałowym sezonie

Wreszcie stało się to, na co fani serialu "Zadzwoń do Saula" czekali od dawna. W finałowym sezonie produkcji pojawią się gwiazdy "Breaking Bad" - grani przez Briana Cranstona i Aarona Paula - Walter White oraz Jesse Pinkman.

O tym, że w prequelu "Breaking Bad" zobaczymy w końcu gwiazdy tej produkcji powiedział w trakcie imprezy PaleyFest w Los Angeles współtwórca "Zadzwoń do Saula", Peter Gould. "Nie chcę zdradzać widzom szczegółów, ale powiem, że pierwsze pytanie, jakie otrzymaliśmy, kiedy zaczynaliśmy serial, brzmiało: czy zobaczymy na ekranie Waltera i Jessego? Zamiast uchylać się od odpowiedzi, powiem tylko, że tak" - przyznał Gould.

"Od początku zależało mi na tym, by ta postać się rozwijała, aby była niejednoznaczna. Rozmawiając z Vincem Gilliganem (współtwórcą "Breaking Bad" i "Zadzwoń do Saula" - przyp. red.) wielokrotnie podkreślałem, że to ważne, aby pokazać, że niektórzy ludzie wyciągają właściwe wnioski z życiowych traum, że nie wszyscy pod wpływem druzgocących zdarzeń stają się Walterami White'ami. Finał pokaże, jak poradził sobie z tym Saul. Mogę zapewnić, że jego niektóre decyzje zaskoczą widzów" - zapowiedział wcielający się w tytułową rolę Bob Odenkirk.

Reklama

Walter White i Jesse Pinkman w "Zadzwoń do Saula"

Akcja "Zadzwoń do Saula" rozgrywa się na kilka lat przed wydarzeniami prezentowanymi w "Breaking Bad". To historia przemiany oszusta o złotym sercu Jimmmy'ego McGilla w cwanego prawnika Saula Goodmana. Głównego bohatera gra wspomniany Bob Odenkirk. Na ekranie towarzyszą mu m.in. Rhea Seehorn, Michael Mando i Patrick Fabian oraz znany z "Breaking Bad" Jonathan Banks.

W piątym sezonie serialu zobaczyliśmy kolejne znajome twarze z "Breaking Bad": Hanka Schradera (Dean Norris) oraz jego partnera Steve'a Gomeza (Steven Michael Quezada).

Teraz dołączą do nich Walter White i Jesse Pinkman, czyli najważniejsi bohaterowie kultowej dziś produkcji AMC, której "Zadzwoń do Saula" jest spin-offem, a zarazem prequelem.

Przypomnijmy, że "Breaking Bad" opowiadało o nauczycielu chemii, który wraz z byłym uczniem rozkręca własny biznes, produkując wysokiej jakości metamfetaminę. W przestępczej działalności wspiera ich szemrany prawnik - wspomniany Saul Goodman.

Pierwsza, siedmioodcinkowa odsłona finałowego sezonu "Zadzwoń do Saula" zadebiutuje 18 kwietnia. Po krótkiej przerwie - druga część wystartuje w lipcu - poznamy zakończenie całego cyklu.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zadzwoń do Saula | Breaking Bad

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy