Breaking Bad

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 180
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Breaking Bad": Aaron Paul dzwoni do fanów

Nie często zdarza się, że gwiazdy z własnej woli kontaktują się z fanami. Gwiazda "Breaking Bad" jest na tym polu wyjątkiem i to dość spektakularnym.
Aktor ogłosił na swoim Tweeterze wiadomość, że osobiście zadzwoni do pierwszych dziesięciu fanów, którzy zadadzą mu pytanie. "Możecie pytać o co chcecie" - napisał Paul. I jak obiecał tak zrobił.

Zaskoczeni fani nie posiadali się z radości, której upust dali w komentarzach: "Zadzwonił do mnie Aaron Paul. Nie żartuję. Brakuje mi słów. On to naprawdę zrobił. Jezu" - napisała na Tweeterze jedna z uradowanych fanek.

To nie pierwszy raz, kiedy Paul doprowadza swoich wielbicieli do histerii. W lipcu, kiedy pod jego dom podjechał autobus wycieczkowy, aktor, zamiast wzorem innych celebrytów zaciągnąć rolety antywłamaniowe i poszczuć żądnych plotek turystów ochroniarzami, wyszedł na ganek i zaczął pogawędkę. Następnie wsiadł do autobusu, aby zapozować do kilku zdjęć.

Reklama

Takie zachowanie na pewno dobrze wpływa na popularność samego Paula, jak i serialu w którym występuje. Jak myślicie, czy to spontaniczne zachowanie czy raczej scenariusz speców od marketingu?

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Breaking Bad | seriale | Aaron Paul

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy