Reklama

Apel twórcy "Breaking Bad": Przestańcie rzucać pizzę!

Twórca serialu "Breaking Bad", Vince Gilligan, zaapelował do fanów show, aby przestali wrzucać pizzę na dach domu Waltera White'a. Miłośnicy produkcji stacji AMC, nawiązując do jednego z wątków serialu, zakłócają bowiem codzienne życie właścicielki posesji.
Gilligan zwrócił uwagę na fakt, że dom w Albuquerque, który pełnił funkcję serialowego miejsca zamieszkania bohatera granego przez Bryana Cranstona, stał się w ostatnim czasie atrakcją turystyczną. Fani "Breaking Bad" pielgrzymują tam, chcąc zobaczyć z bliska, jak mieszkał ich telewizyjny ulubieniec.

Twórca serialu powiedział, że właścicielka posesji nie ma nic przeciwko pamiątkowym fotografiom z pukającymi do jej drzwi fanami serialu, gorzej, że miłośnicy "Breaking Bad" coraz częściej zachowują się jak intruzi.
 

"Rzucają pizzę na dach"- ujawnił Gilligan dodając że ma w tym "nic oryginalnego ani zabawnego"."To już było. Nie jesteście pierwszymi" - stwierdził, nawiązując do scenopisarskiego pomysłu z serialu.

W jednym z odcinków trzeciego sezonu "Breaking Bad", zatytułowanym "Caballo Sin Nombre", Walter White przynosi do domu pizzę, próbując w ten sposób przeprosić graną przez Annę Gunn żonę. Kiedy ta pozostaje niewzruszona, Walter ze złością rzuca pizzę na dach ich domu. Scena ta, nakręcona w jednym ujęciu, szybko stała się jednym z kultowych ujęć produkcji.

W 2013 roku właścicielka domu przyznała, że sama jest wielka fanką serialu. "W ostatnim miesiącu naliczyłam tu ponad 400 samochodów. Spotkałam już ludzi z całego świata, to wspaniałe" - mówiła 2 lata temu.

Reklama

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje