Reklama

Brothers & Sisters

Bracia i siostry

Ocena
serialu
6
Niezły
Ocen: 73
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przerwali zdjęcia przez świńską grypę

Praca na planie amerykańskiego serialu "Bracia i siostry" została zawieszona w ubiegłym tygodniu, kiedy okazało się, że jeden z członków obsady zaraził się wirusem świńskiej grypy.

Dopiero teraz na jaw wyszła informacja, że 27 lipca na jeden dzień wstrzymano zdjęcia do produkcji, w której występują takie gwiazdy, jak Sally Field, Rob Lowe oraz Calista Flockhart.

Reklama

Powodem przerwania prac na planie były symptomy świńskiej grypy u jednego z członków ekipy, którego tożsamości nie ujawniono.

Jak donosi gazeta "National Enquirer", to Sally Field nalegała na to, by zamknąć plan zdjęciowy w celu zminimalizowania ryzyka dla członków obsady i ekipy produkującej serial.

"Sally objęła nad tym kontrolę i to za jej sprawą wstrzymano zdjęcia. Producenci nie mieli przy niej nic do powiedzenia" - wyznała osoba z otoczenia 62-letniej gwiazdy.

I dodała: "Bardzo zaniepokoiła się o stan zdrowia innych, szczególnie swojej koleżanki z planu Rachel Griffiths. Sally nakrzyczała na producentów: Ona ma maleńkie dziecko! Nie ma mowy, żebyśmy wrócili do pracy, dopóki to miejsce nie będzie w 100 procentach bezpieczne!".

Na plan wezwano lekarzy, którzy po oględzinach stwierdzili, że miejsce to nie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje