Reklama

Brothers & Sisters

Bracia i siostry

Ocena
serialu
6,1
Niezły
Ocen: 72
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mogą na siebie liczyć

Akcja serialu "Bracia i siostry" toczy się wokół prywatnego i zawodowego życia rodzeństwa Walkerów. Mimo dzielących ich różnic zarówno charakterów, jak i w wyborach bezwarunkowo się wspierają. Piąty sezon serialu "Bracia i siostry" w telewizji Fox Life od 8 lutego 2011 roku.

Serial "Bracia i siostry" jest jak spotkanie rodzinne, które każdy z nas przeżył, podczas którego zostają odkryte, często niewygodne sekrety rodzinne.

Reklama

Z tą różnicą, że w rodzinie Walkerów, konflikty i kłótnie pojawiają się przy każdym posiłku. Zgrywają oni idealną amerykańską rodzinę, ale przeżyli już niejeden skandal: romans, rozwód, zdradę, uzależnienie, wojnę i śmierć. Klan Walkerów to piątka rodzeństwa, których kolejne przygody poznamy w piątym już sezonie serialu.

Kitty (Calista Flockhart), zmieniła swoją ścieżkę kariery, zdradziła poprzedniego narzeczonego i zaadoptowała dziecko ze swoim obecnym mężem, politykiem Robertem McCallisterem (Rob Lowe). Kevin (Matthew Rhys) ujawnia, że jest gejem. Stryj Saul (Ron Rifkin) również, ale ten jest dużo starszy i dopiero zaczyna godzić się ze swoją homoseksualnością.

Jest też Holly Harper (Patricia Wettig), kochanka zmarłego męża Nory, która stała się częścią rodziny, ponieważ posiada udziały w rodzinnej firmie, "Ojai Foods", a jej córka Rebecca (Emily Van Camp) jest zaręczona z najmłodszym Walker'em - Justin'em (Dave Annable). Kto wie, co jeszcze kryją inni członkowie rodziny.

Ilość afer i nieślubnego potomstwa wydaje się być nieograniczona w nasączonym winem świecie Walkerów. Minął rok odkąd rodzina została zdruzgotana przez tragiczny wypadek samochodowy. Prawda i rzeczywistość zaczynają się w dopiero, kiedy rodzina zostaje zmuszona do spotkania się na powitalnym przyjęciu Justina...

Ale serial to nie tylko dysfunkcyjny dramat rodzinny. Rodzina wspiera się na wzajem i mimo wszystko trzyma się razem.

Piąty sezon serialu "Bracia i siostry" rozpocznie się w telewizji Fox Life od 8 lutego 2011 roku, o 21:00.

Dowiedz się więcej na temat: Bracia i siostry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje