Reklama

Brothers & Sisters

Bracia i siostry

Ocena
serialu
5,9
Przeciętny
Ocen: 77
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Margot Kidder: Tragiczne losy gwiazdy lat 80.

Zagrała w wielu filmach oraz popularnych serialach, ale dla widzów zawsze będzie ukochaną Supermana, Lois Lane. Miała talent, pieniądze i dobrze zapowiadającą się karierę. Jednak sława ją przerosła. Życie nie rozpieszczało Margot Kidder. Po latach walki z demonami, aktorka popełniła samobójstwo w wieku 69 lat.

"Kiedy pragniesz sławy, zdobywasz ją i okazuje się, że wcale ci się to nie podoba, to możesz winić tylko siebie" - powiedziała Kidder w jednym z wywiadów. Kidder rozpoczęła aktorską karierę na początku lat 60. XX wieku. 

Reklama

Występowała u boku m.in. u boku Gene'a Wildera w romantycznej komedii "Lubiący się bawić", w "Siostrach" Briana de Palmy oraz kultowym "Horrorze Amityville". Prawdziwą popularność przyniosła jej jednak dopiero rola Lois Lane, reporterki dziennika "Daily Planet" ukazującego się w Metropolis w "Supermanie" Richarda Donnera.

Niestety, rola rezolutnej dziennikarki z czasem stała się jej przekleństwem. Zobowiązania związane z nowymi częściami filmów o superbohaterze, nie pozwalały jej na zaangażowanie się w inne projekty. Pojawiała się głównie w produkcjach telewizyjnych. Początkowo nie sprawiało jej to problemu. Mówiła, że jej wnuk ogląda ją jako Lois Lane w każde święta i to przynosi jej radość.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje