Reklama

Bracia

Ocena
serialu
6
Niezły
Ocen: 6
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bracia": Koniec zdjęć do serialu! Kiedy premiera?

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, właśnie zakończyły się zdjęcia do nowego serialu Polsatu - "Bracia". Polska adaptacja greckiego serialu „Tesseries” na głównym kanale stacji pojawi się prawdopodobnie wiosną 2023 roku, natomiast w tym roku, jesienią, widzowie będą mogli obejrzeć serial na platformie Polsat Box Go.

"Bracia": Co wiemy o produkcji?

Bohaterami serialu są czterej bracia. Najstarszy Piotr - architekt i biznesmen, Alek - psycholog-terapeuta, Wojtek - kucharz-marzyciel i Adam - szalony muzyk, który rozkochuje w sobie i porzuca wszystkie kobiety. Jest to produkcja, w której miłość i namiętność są motorem wydarzeń, a wybory  dokonywane przez tytułowych braci zawsze są trudne i nieoczywiste, tym bardziej że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec.  Zdobycie kobiecego serca nigdy nie jest łatwe i każdy z tych  młodych mężczyzn będzie musiał znaleźć własny klucz do serca  tej jedynej.

Reklama

W roli braci w serialu zobaczymy: Piotra Stramowskiego (Piotr), Mateusza Kościukiewicza (Alek), Nikodema Rozbickiego (Adam) oraz Damiana Kreta (Wojtek), który na planie zastąpił Antka Królikowskiego. Przypomnijmy, że gwiazdor wycofał się z show-biznesu po krytyce, jaka spadła na niego w związku z zapowiedzią walki sobowtórów Putina i Zełenskiego. 

W rolach żon, przyjaciółek, kochanek zobaczymy natomiast Katarzynę Gniewkowską, Dorotę Landowską, Dominikę Kachlik, Natalię Rybicką, Annę Smołowik i Aleksandrę Grabowską

Koniec zdjęć. Kiedy premiera produkcji?

Jak udało się ustalić portalowi Wirtualnemedia.pl, zdjęcia do nowego serialu zakończyły się w czwartek, 11 sierpnia. Pierwsze nagrania serialu realizowano w Grecji, potem zaś przeniesiono się nad polskie morze, do Gdańska

Premiera serialu prawdopodobnie odbędzie się jesienią 2022 roku. Jako pierwsi produkcję będą mieli okazję zobaczyć użytkownicy platformy Polsat Box Go. Na antenę główną stacji "Bracia" mają trafić wiosną przyszłego roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy