Reklama

Bracia

Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 5
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bracia": Damian Kret i Agnieszka Sienkiewicz-Gauer dołączyli do obsady

Trwają zdjęcia do nowej produkcji Polsatu pt. "Bracia". Jest to przewrotna historia o rodzinie, miłości, zdradzie i namiętności. Pierwsza część zdjęć została już zrealizowana w Atenach. W kwietniu ekipa rozpoczęła zdjęcia w Polsce. W obsadzie oprócz Jana Frycza, Piotra Stramowskiego, Mateusza Kościukiewicza i Nikodema Rozbickiego zobaczymy również Damiana Kreta i Agnieszkę Sienkiewicz-Gauer.

Damian Kret wcieli się w rolę jednego z tytułowych braci - Wojtka. To kucharz-marzyciel z sercem na dłoni! Damian ma już na swoim koncie role w takich produkcjach, jak  "Najlepszy", "Belfer" czy "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa".  

"Bracia": Agnieszka Sienkiewicz-Gauer w obsadzie

Do obsady serialu dołączyła także Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, którą widzowie pokochali m.in. za rolę przebojowej Dorotki w "Przyjaciółkach". Tym razem zobaczymy ją w zupełnie innej odsłonie - bardziej dramatycznej.

Reklama

- Postać, w którą wcielam się w serialu "Bracia" to Wiki, kobieta sukcesu. Moja bohaterka zaskoczy widza swoimi decyzjami, a w trakcie naszej opowieści będziemy świadkami, jak jej ułożony świat powoli się rozpada jak domek z kart. Granie Wiki to dla mnie duże aktorskie i emocjonalne wyzwanie. Cieszę się ogromnie, że tym razem widz będzie mógł oglądać mnie w roli bardzo dramatycznej, a nie komediowej - mówi Agnieszka Sienkiewicz-Gauer.

Do nowej roli aktorka zmieniała nawet kolor włosów i została blondynką. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama