Bodo

Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 421
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Konkurs: Być jak Bodo

Zapraszamy was do udziału w kolejnym konkursie ŚwiataSeriali.pl, tym razem związanym z serialem TVP "Bodo" i postacią tego wspaniałego showmana.
Od 6 marca na antenie TVP1 możemy oglądać serial biograficzny "Bodo". Jest to poruszająca opowieść o życiu wielkiej gwiazdy międzywojennego polskiego kina i kabaretu, aktora, reżysera, producenta i biznesmena, Eugeniusza Bodo (w którego wciela się aż dwóch aktorów: Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt).

Reklama

Wraz z TVP1 przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać 10 zestawów serialowych gadżetów nawiązujących do epoki XX-lecia międzywojennego i książkę o romansach tytułowego artysty.

By wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie otwarte:

Gdybyś mógł przenieść się w czasy XX-lecia międzywojennego, którym sławnym artystą tamtego okresu chciałbyś zostać i dlaczego?

W skład 10 zestawów nagród wchodzą: czarny melonik, czerwone boa, kartka z autografami aktorów i książka "Bodo i jego burzliwe romanse".

Jury konkursowe wybierze zwycięzców, biorąc pod uwagę dowcip i elokwencję odpowiedzi.

Odpowiedzi (wraz z danymi osobowymi: imię, nazwisko, adres i miejsce zamieszkania, email kontaktowy) wyślij do Redakcji na adres: konkurs@swiatseriali.pl. I pamiętajcie, że w konkursie samodzielnie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie.

Konkurs trwa od dnia 4 kwietnia do dnia 17 kwietnia 2016, do 23:59:59.


Zapoznajcie się z regulaminem.

Reklama

Reklama

Reklama