Bodo

Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 425
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bodo": Antoni Królikowski zostanie nową "twarzą" TVP?

Po zwycięstwie w specjalnej edycji programu "Agent" Antoni Królikowski, czyli młody Eugeniusz z serialu "Bodo", dołączył do grona gwiazd, o które... biją się konkurujące ze sobą telewizje. Którą z nich - TVN czy TVP - wybierze młody aktor?

Nie jest tajemnicą, że po zwycięstwie w show "Agent. Gwiazdy",  udziale w serialu "Bodo" i występie w roli prowadzącego na tegorocznym festiwalu w Opolu, nazwisko Antoniego Królikowskiego stało się jednym z najgorętszych na liście młodych telewizyjnych gwiazd, które cieszą się największą sympatią widzów.

Reklama

Jak informuje magazyn "Party" szefowie Telewizji Publicznej chcieliby, żeby Antek został "twarzą" którejś z anten TVP i - aby zagwarantować sobie jego przychylność i zatrzymać u siebie za wszelką cenę - złożyli mu niedawno bardzo interesującą propozycję.

Antoni Królikowski miałby, według doniesień prasowych, zostać nowym współgospodarzem programu "Kocham Cię, Polsko" i w kolejnym sezonie hitowego show Dwójki zastąpić w tej roli Macieja Musiała, czyli Tomka Boskiego z "rodzinki.pl", który po rocznej przerwie wraca na plan "The Voice of Poland".

Podobno Antek dostał też ciekawą ofertę od TVN, ale nie podjął jeszcze decyzji, którą z nich przyjmie. Wszystko wskazuje na to, że jednak zdecyduje się po wakacjach poprowadzić do boju jedną z drużyn "Kocham Cię, Polsko".

Antoni Królikowski od lat związany jest z Telewizją Publiczną. Swe najlepsze kreacje stworzył w serialach emitowanych w TVP1 (Kuba Milewicz w mazurskiej sadze "Nad rozlewiskiem" i młody Eugeniusz w "Bodo") i TVP2 (Kamil w "Czasie honoru" i Marcin Polak w "Ja to mam szczęście").

Doskonale sprawdził się w roli gospodarza wielkiego telewizyjnego show ("SuperSTARcie"), zebrał świetne recenzje po tegorocznym festiwalu w Opolu, gdzie prowadził koncert piosenek filmowych "Ta noc do innych jest niepodobna".

Nic dziwnego, że to właśnie on typowany jest na nową wielką gwiazdę Telewizji Publicznej.


Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje