Reklama

Bodo

Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 429
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bodo": Antoni Królikowski potwierdza, że jest zakochany!

Antoni Królikowski, którego już na wiosnę będziemy oglądać jako młodego Eugeniusza Bodo w nowym serialu „Bodo”, twierdzi, że wreszcie spotkał dziewczynę, z którą po prostu... dobrze mu się żyje!


Reklama


Kiedy w maju tego roku Antoni Królikowski pojawił się w Sopocie na Festiwalu Dwa Teatry w towarzystwie Kasi Sawczuk (w najbliższą sobotę zobaczymy ją jako Kaśkę Maj w 2. odcinku 7. serii "Komisarza Aleksa"), nikt nie przypuszczał, że ich znajomość opiera się na czymś więcej niż tylko na przyjaźni. Dopiero niedawno okazało się, że tych dwoje łączy po prostu miłość!

- Z Kasią jest mi dobrze - wyznał właśnie Antoni Królikowski w wywiadzie i stwierdził, że dzięki niej udało mu się wreszcie uporządkować swoje życie uczuciowe i rodzinne.

Aktor, pytany wprost o Kasię, twierdzi, że jest ona dziewczyną, z którą chce iść przez życie.

- Nie chcę, aby to jakoś dramatycznie zabrzmiało, ale osiągnąłem spokój, którego mi od dawna brakowało - powiedział w rozmowie z magazynem "Show".

- Spotkałem osobę, z którą bardzo dobrze mi się żyje - dodał.

Antoni Królikowski ma już za sobą kilka związków. Przez dwa lata związany był z Laurą Breszką, po rozstaniu z nią spotykał się z modelką Samuelą Górską, potem z aktorką Joanną Jarmołowicz... Niestety, u boku żadnej z nich nie znalazł prawdziwej miłości, o której od dawna marzył.

Podobno Kasia Sawczuk wpadła mu w oko już podczas ich pierwszego spotkania na planie filmu "Miasto44", ale wtedy nie przypuszczał nawet, że może ich kiedyś połączyć uczucie. Dziś Antoni deklaruje, iż jest bardzo szczęśliwy i chce, aby ten stan trwał jak najdłużej.

- W moim życiu były różne przejścia, robiłem też głupoty. Teraz mam wreszcie czas na rozwój zawodowy i stabilizację - twierdzi i nie ukrywa, że to w dużej mierze zasługa jego dziewczyny.

Z tego, że Antoni znalazł wreszcie idealną partnerkę, bardzo cieszy się jego mama - Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażyna Lubicz z "Klanu". Aktorka nie miałaby podobno nic przeciwko temu, by w najbliższej przyszłości zostać babcią. Zależy jej jednak najbardziej na tym, by jej najstarszy syn był szczęśliwy...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Bodo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje