Reklama

Bodo

Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 427
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bodo": Antoni Królikowski jest już gotowy na założenie rodziny?

Antoni Królikowski, którego wkrótce zobaczymy w tytułowej roli w serialu „Bodo”, od kilku miesięcy jest do szaleństwa (i z wzajemnością) zakochany w Katarzynie Sawczuk, czyli Julicie Karaś z „Barw szczęścia”. Ich związek pobłogosławiła już mama aktora Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażynka z „Klanu”...


Reklama


Antoni Królikowski nie kryje, że odkąd związał się w Katarzyną Sawczuk, bardzo poważnie myśli o założeniu rodziny.

- Z Kasią jest mi dobrze i mam wreszcie czas na rozwój zawodowy i stabilizację - powiedział ostatnio w telewizyjnym talk-show, dodając, że przy ukochanej osiągnął spokój, którego od dawna mu brakowało.

Serialowy Kuba z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" jest przekonany, że Kasia to miłość jego życia. Dla niej porzucił swe kawalerskie przyzwyczajenia i przeistoczył się z uwielbiającego zabawę imprezowicza w odpowiedzialnego mężczyznę poważnie myślącego o przyszłości.

Z metamorfozy, jaką Antoni przeszedł pod wpływem Katarzyny, bardzo cieszy się mama 26-letniego aktora.

- Bardzo kocham i Antka, i Kasię. Chcę dla obojga jak najlepiej, bo to przecież moje dzieci! - stwierdziła Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium".

- Mam nadzieję, że się kiedyś pobiorą - powiedziała.

Antoni Królikowski deklaruje, że kocha Kasię... absolutnie.

- I ją, i jej talent, i wszystko, co z nią związane. I będę się nią opiekował. Doszedłem do takiego etapu w życiu, że mam pewien priorytet - wyznał przed kamerami telewizyjnymi.

Katarzyna Sawczuk jest częstym gościem w domu rodziców Antoniego. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaprasza ją na rodzinne obiady, ale - pytana o ślub syna i młodziutkiej aktorki - twierdzi, że na razie żadne z nich nie mówi o tym wprost.

- Jeśli podejmą decyzję o ślubie, nie będzie to medialna uroczystość. Na pewno zachowają ją dla siebie i najbliższych - uważa serialowa Grażynka z "Klanu".

Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Bodo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje