Bodo

Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 425
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bodo": Antoni Królikowski flirtuje z najpiękniejszą Polką!

Antoni Królikowski, czyli młody Eugeniusz z serialu „Bodo”, ma swoim koncie kilka nieudanych związków, ale nie rezygnuje z poszukiwania idealnej kandydatki na żonę. Ostatnio paparazzi przyłapali go na randce z prześliczną Magdaleną Bieńkowską, która kilka dni temu przekazała koronę Miss Polski swojej następczyni.

Antoni Królikowski nie może narzekać na brak pracy.

Reklama

Nagrywa właśnie kolejne odcinki show TVP "Mów mi mistrzu", którego jest współgospodarzem, przygotowuje się - jak wieść niesie - do udziału w "Kocham Cię, Polsko!", w którym w nowym sezonie zastąpi dotychczasowego kapitana jednej z drużyn, Macieja Musiała, czyli Tomka Boskiego z "rodzinki.pl", pojawi się też w odcinku świątecznym programu "Bake Off - Ale Ciacho!".

27-letni aktor nie kryje, że praca sprawia mu ogromną przyjemność, ale nie jest w stanie wypełnić pustki, jaka pojawiła się w jego sercu po rozstaniu z Katarzyną Sawczuk, czyli Julitą Karaś z "Barw szczęścia", z którą spotykał się przez ponad rok.

Kilka dni temu paparazzi spotkali Antoniego Królikowskiego na romantycznym spacerze w towarzystwie Miss Polski 2015, a kolorowe tygodniki i portale plotkarskie od razu obwieściły, że serialowy Kuba Milewicz z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" znów jest zakochany. Ani aktor, ani Magda Bieńkowska nie potwierdzili dotąd, że łączy ich coś więcej niż sympatia...

- Ta znajomość dopiero się rozwija. Każda ze stron jest bardzo ostrożna, bo ma za sobą nieudane związki.  Poza tym nie mają zbyt wiele czasu dla siebie - poinformował tygodnik "Świat i Ludzie".

Antoni Królikowski nigdy nie krył, że chciałby spotkać dziewczynę, z którą mógłby stworzyć ciepłą i kochającą się rodzinę - taką jak ta, w której sam się wychowywał i dorastał. Kiedyś był niemal pewny, że idealną kandydatką na jego żonę jest Laura Breszka, czyli Milena Pisarek z "Singielki", którą zamierzał poprosić o rękę.

Niestety, nie zdążył się oświadczyć, bo ich miłość niespodziewanie się wypaliła, a związek rozpadł. Aktor szukał pocieszenia w ramionach najpierw modelki Samueli Górskiej, potem aktorki Kasi Sawczuk, ale żadnej z nich nie udało się zatrzymać go przy sobie na dłużej.

Antoni Królikowski, który bardzo nie lubi życia w pojedynkę, jest przekonany, że kiedyś w końcu jakaś dziewczyna skradnie mu serce i razem pójdą przez życie. Czy znajdzie szczęście właśnie u boku Miss Polski 2015 Magdaleny Bieńkowskiej?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje