Reklama

Blondynka

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 737
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Uciec od zgiełku i pośpiechu

Magdalena Schejbal, niezapomniana Basia Storosz z "Kryminalnych", wraca na mały ekran! W nowym serialu TVP 1 pt. "Blondynka" zagra Jagnę, warszawską przyjaciółkę głównej bohaterki Sylwii (Julia Pietrucha).

Od czasu do czasu Jagna będzie odwiedzała młodą panią weterynarz w Majakach.

Reklama

"Moja bohaterka jest wesoła, uśmiechnięta i otwarta" - opowiada aktorka. "Z ciekawością podchodzi do społeczności miasteczka, do którego przeprowadziła się jej przyjaciółka. Na pewno nie pozuje na miastową naburmuszoną dziewczynę. Jest artystką, ale to nie oznacza, że wszędzie widzi różowe słonie".

Jagna rozumie i w pełni akceptuje odważną decyzję Sylwii, by postawić wszystko na jedną kartę i spróbować czegoś nowego w małej miejscowości.

"Trochę zazdrości przyjaciółce" - tłumaczy Magda Schejbal. "Gdyby nie pewne sprawy, które trzymają ją w Warszawie, sama rzuciłaby wszystko i zaszyła się gdzieś daleko".

Prywatnie aktorka także chciałaby osiąść w małej miejscowości, z dala od zgiełku, hałasu i pośpiechu.

"Musiałabym tylko mieć blisko jakieś większe miasto, żeby móc pojechać na zakupy, spotkać ze znajomymi lub wybrać się do kina" - zaznacza.

Aktorka wspomina, że pierwszy dzień na planie "Blondynki" był dla niej stresujący.

"Zaczynaliśmy kręcić latem" - mówi. "To była druga produkcja, w której wzięłam udział po urlopie macierzyńskim. Co dziwne - miałam w sobie mnóstwo obaw, czy po tak długiej przerwie w graniu jeszcze potrafię to robić. Na szczęście te uczucia szybko minęły".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje