Reklama

Blondynka

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 660
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serialowe rodzeństwa

Czy artystyczne zdolności mogą być zapisane w genach? W przypadku tych aktorskich rodzeństw nie mamy co do tego wątpliwości!

Talent odziedziczyłyśmy po mamie, która sama marzyła, by być aktorką - mówi Aleksandra Popławska, czyli Nina Elsner z "Barw szczęścia", o sobie i swojej siostrze Magdalenie, czyli Elżbiecie Knappe z "Przepisu na życie".

Reklama

Siostry Popławskie niedawno miały okazję po raz pierwszy spotkać się w pracy. Co prawda obie zagrały gościnnie w "Komisarzu Aleksie", ale w różnych odcinkach.

Obok siebie zobaczymy je dopiero w serialu "Wataha" oraz spektaklu teatralnym "Siostra twojej siostry".

Inne serialowe rodzeństwo - Adam i Kuba Zdrójkowscy - mieli już okazję grać razem. Bliźniacy wystąpili m. in. w "Rodzinie zastępczej", "Londyńczykach 2" i "Na dobre i na złe".

Kuba pojawił się też u boku Adama w jednym z odcinków "rodzinki.pl" oraz w filmie "Być jak Kazimierz Deyna".

Razem i osobno

Z kolei Julia Pietrucha i jej młodsza siostra Gabriela spotkały się na planie "M jak miłość".

Serialowa Sylwia z "Blondynki" marzy, by zagrać z Gabrysią w filmie, do którego scenariusz napisze... ich siostra Natalia - scenarzystka "Ukrytej prawdy" oraz autorka słów do tytułowej piosenki z "Blondynki".

Nie wszyscy wiedzą, że rodzeństwem są też Wiktoria i Mateusz Gąsiewscy.

15-letnia gwiazda "rodzinki.pl" oraz filmów Jana Jakuba Kolskiego i jej młodszy brat znany z "Na Wspólnej" i "Magdy M." chcą związać swą przyszłość z aktorstwem i wierzą, że będą mieli szansę wiele razy zagrać razem w filmie lub serialu. Na razie ich zawodowe drogi jeszcze się nie skrzyżowały. 

a.im.

Dowiedz się więcej na temat: Blondynka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje