Reklama

Blondynka

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 753
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Joanna Moro na planie "Blondynki"!

Wczoraj punktualnie o godzinie 9.00 rozpoczęły się w Wilanowie zdjęcia do 3. serii "Blondynki", w której w roli Sylwii Kobus zobaczymy już we wrześniu Joannę Moro. Aktorka została bardzo ciepło powitana przez ekipę serialu, a zaraz po pierwszym ujęciu z jej udziałem reżyser Mirosław Gronowski powiedział nam: - Czuję się jak nastolatek, który po rozstaniu ze swoją dziewczyną, natychmiast zaczął zakochiwać się w innej!


Reklama


Swoje pierwsze kroki w "Blondynce" Joanna Moro stawiała w towarzystwie Piotra Gąsowskiego, czyli doktora DeDe. Aktorka była świetnie przygotowana do pracy i od razu zdobyła sympatię całej ekipy pracującej przy produkcji serialu.

- Mamy przed sobą wspaniałą przygodę - powiedział nam reżyser, nie kryjąc, że Joasia wspaniale pasuje do roli Sylwii i kiedy okazało się, że dotychczas wcielająca się w tytułową Blondynkę aktorka zrezygnowała z udziału w serialu, nie miał żadnych wątpliwości, kto powinien ją zastąpić.

- Wybór był po prostu oczywisty! - usłyszeliśmy od Mirosława Gronowskiego.

Zdjęcia do 3. serii "Blondynki" potrwają do końca sierpnia. Najpierw kręcone będą w Warszawie, później w Supraślu znanym widzom jako serialowe Majaki.

- W nowych odcinkach zobaczymy wszystkich dotychczasowych bohaterów oraz kilka nowych postaci na czele z piękną masażystką Oksaną (zagra ją ukraińska aktorka Olga Sumska) - mówi reżyser, a pytany, jak potoczą się losy Sylwii, zdradza tylko, że będzie w jej życiu dużo... miłości.

Pierwszy dzień zdjęciowy "Blondynki 3" upłynął w bardzo miłej atmosferze. Joanna Moro zwierzyła się nam, że miała ogromną tremę przed pojawieniem się na planie, ale kiedy tylko stanęła przed kamerą obok Piotra Gąsowskiego, poczuła się wręcz znakomicie.

Jak niezapomniana Anna z "Anny German" wypadnie w roli Sylwii Kobus, swojej pierwszej głównej roli w polskiej produkcji? Z odpowiedzią na to pytanie musimy poczekać do września. Tymczasem zajrzyjcie do naszej galerii - znajdziecie w niej zdjęcia Joanny Moro z planu "Blondynki". Pokazujemy je jako pierwsi!


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Blondynka | Joanna Moro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje