Reklama

Blondynka

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 722
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziewczyny ze Lwowa" zamiast "Blondynki 4"!

"Blondynka" na razie nie pojawi się w ramówce TVP1. Stacja zapowiada, że w niedzielne wieczory jesienią widzowie zobaczą nowy serial - "Dziewczyny ze Lwowa".

 

Reklama

O emisji "Dziewczyn ze Lwowa" w jesiennej ramówce Jedynki zdecydował zarząd Telewizji Polskiej - donosi portal Wirtualnemedia.pl. Serial nadawany będzie od września w niedzielnym paśmie wieczornym, o 20:25.

Tym samym 4. seria "Blondynki", do której obecnie trwają zdjęcia, została przesunięta. Widzowie będą ją mogli zobaczyć w tym samym paśmie dopiero w listopadzie.

TVP na razie nie potwierdza tych informacji i dodaje, że żadne decyzje nie są jeszcze ostateczne, bo oba seriale nie są jeszcze gotowe. Prace na planie "Dziewczyn ze Lwowa" mają zakończyć się z końcem lipca, choć na razie zmontowano dopiero jeden odcinek. Natomiast ekipa "Blondynki" jest na razie w połowie zdjęć.

"Dziewczyny ze Lwowa" opowiadają historię Uliany (Anna Gorajska), Poliny (Magdalena Wróbel), Olyii (Katarzyna Ucherska) i Swietłany (Anna Maria Buczek) - bliskich sobie przyjaciółek, które w poszukiwaniu lepszego życia opuszczają rodzinne strony. Celem ich podróży jest Warszawa. Liczą, że w stolicy Polski czeka je lepsze życie. W związku z tym podejmą się zajęć niezwiązanych z ich zawodem czy wykształceniem.

A co wydarzy się w 4. serii "Blondynki"? Naszą Sylwię (Joanna Moro) czeka kolejny życiowy zwrot - zapowiada reżyser serialu Mirosław Gronowski. - To, co wydawało się, że będzie się pięknie rozwijać, czyli miłość do Krisa i próby wychowywania jego syna Antka, nie do końca się udaje. Ona znowu stanie przed wyborem - pozostać w związku czy spróbować zmierzyć się z samotnością?

 

Dowiedz się więcej na temat: Dziewczyny ze Lwowa | Blondynka 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje