Reklama

Blondynka

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 640
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Być jak Schwarzenegger

Leszek Lichota, znany szerokiej publiczności m. in. jako Grzegorz z "Na Wspólnej", w nowym serialu TVP 1 pt. "Blondynka" zmieni się nie do poznania!

Lubiany aktor wcieli się w postać niejakiego Maneja. Jego bohater to potentat na rynku produkcji nagrobków i trumien, wielki miłośnik hollywoodzkiego siłacza Arnolda Schwarzeneggera i samozwańczy szeryf maleńkiego miasteczka Majaki, gdzie rozgrywa się akcja serialu, w jednej osobie!

Reklama

"Manej, między innymi z racji zamiłowania do Arnolda, o którym wie wszystko, może wydawać się świrem, ale to uczciwy człowiek" - wyznaje Leszek Lichota. "Pomaga potrzebującym, a gdy trzeba dać komuś w ryja, daje. Trzyma w cuglach całe miasteczko, żeby się nie rozlazło".

Na Maneju, który nie rozstaje się z kapeluszem kowbojskim i cały czas kopci cygara, pozna się atrakcyjna lekarz weterynarii Sylwia (Julia Pietrucha), czyli tytułowa blondynka oraz jej przyjaciółka Majka (Magdalena Schejbal). Obie przekonają się, że w gruncie rzeczy to dobry człowiek, a ta druga okaże się nawet miłością jego życia!

Leszka Lichotę w nowym wcieleniu będzie można zobaczyć wiosną 2010 roku, gdy "Blondynka" trafi na antenę TVP 1.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje