Reklama

Blondynka

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 726
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Blondynka" wraca na antenę TVP!

Julia Pietrucha opalona i wypoczęta wróciła z trzymiesięcznej podróży po Sri Lance, Indiach i Azji Wschodniej. Aktorka zdradziła, że gdyby nie telegram: "’Blondynka’, wracaj na plan" z pewnością nadal oddawałaby się wielkiej włóczędze po świecie".


Reklama

- Rzeczywiście końcówka mojej wyprawy zbiegła się w czasie z wiadomością od produkcji, że zaczynamy zdjęcia do drugiej części serialu "Blondynka". Scenariusz zabrałam ze sobą w podróż. Mogłam, więc spędzić z Sylwią trochę czasu.

- Zmieniła się, dojrzała, ale ja też jestem dziś inną osobą. Obie dorosłyśmy. Nadal czuję się z nią blisko związana" - mówi Julia Piertucha, która po czterech latach wróciła do serialowych Majaków.

13 nowych odcinków "Blondynki" widzowie zobaczą w jesiennej ramówce Jedynki.

W drugiej serii dowiemy się m.in. czy miłością Sylwii zostanie Marcin (Michał Lesień), czy też na horyzoncie pani weterynarz pojawi się interesujący konkurent.

Do obsady dołączyli m.in. Liliana Komorowska - Głąbczyńska, Mariusz Ostrowski i Tomasz Borkowski. W pozostałych rolach zobaczymy ponownie: Izę Dąbrowską, Krzysztofa Gosztyłę, Krzysztofa Kiersznowskiego, Magdalenę Schejbal, Mariana Dziędziela, Andrzeja Grabowskiego i Olafa Lubaszenko.

Nie zabraknie też dobrze znanych, przepięknych plenerów Supraśla i Puszczy Knyszyńskiej na Podlasiu.

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Blondynka | Julia Pietrucha | seriale | Krzysztof Kiersznowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje