Reklama

Blondynka

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 753
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Blondynka": Trwają prace nad nowym sezonem „Blondynki” z... Martą Żmudą Trzebiatowską

Dosłownie chwilę po tym, jak zawieszone zostały produkcje wszystkich polskich seriali, na oficjalnym profilu „Blondynki” ukazała się informacja, że prace nad 9. serią opowieści o Sylwii Kubus wciąż trwają... Z komentarza, jaki pod postem zamieściła Małgorzata Deszkiewicz-Węgrzyn z Media Corporation (czyli firmy produkującej serial na zlecenie TVP), wynika, że w nowych odcinkach w Sylwię Kubus ponownie wcieli się Marta Żmuda Trzebiatowska.

"Meldujemy, że nasz producent już pracuje (i nie przestaje w trybie #homeoffice) nad kolejnym sezonem" - oświadczyli w poniedziałek administratorzy oficjalnego facebookowego profilu "Blondynki" pod zdjęciem przedstawiającym pierwszą stronę tzw. treatmentu do ośmiu odcinków 9. serii serialu.

Reklama

Jedna z fanek w komentarzu pod postem zadała pytanie, czy będzie osobny komunikat na temat tego, kto w nowym sezonie wcieli się w Sylwię Kubus.

- A czy będzie komunikat w sprawie Marty (Żmudy Trzebiatowskiej - przyp. red.)? Czy zdjęcia z jej udziałem w maju? A może po porodzie? - zapytała internautka.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje