Reklama

Blondynka

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 726
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Blondynka": Ruszyły zdjęcia do 4. serii

W podwarszawskich Łomiankach rozpoczęły się zdjęcia do nowych odcinków "Blondynki". W 4. serii serialu w roli Sylwii Kubus ponownie zobaczymy Joannę Moro. - Bardzo się cieszę z powrotu na plan - mówi aktorka


Reklama


Kiedy Joanna Moro zastąpiła Julię Pietruchę, która grała uroczą panią weterynarz z Majaków w dwóch pierwszych seriach "Blondynki", nie wszyscy byli przekonani, czy ta zamiana wyjdzie serialowi na dobre.

Reżyser Mirosław Gronowski był jednak pewny, że Joanna to idealna kandydatka do roli Sylwii Kubus i... nie mylił się! Jesienią ubiegłego roku w niedzielne wieczory, kiedy TVP1 emitowało 3. serię "Blondynki", przed telewizorami zasiadało ponad 3 miliony widzów, co Jedynce zapewniło pozycję lidera na rynku telewizyjnym.

Nic dziwnego, że władze TVP zdecydowały się na kontynuację swojego hitu... Prace nad scenariuszem "Blondynki 4" zakończyły się kilkanaście dni temu, a w środę rozpoczęły się zdjęcia z udziałem znanych z poprzednich serii gwiazd z Joanną Moro na czele.

- Miałam nadzieję, że widzowie polubią moją Sylwię, bo starałam się dać jej, oprócz nowej twarzy, również nową energię. Bardzo się cieszę, że nie zawiodłam... - mówi Joanna Moro, nie kryjąc, że powrót do pracy ze wspaniałą ekipą "Blondynki" to dla niej ogromna przyjemność.

To, co wydarzy się w 4. serii uwielbianego przez telewidzów serialu, trzymane jest w największej tajemnicy, ale reżyser zdradza, że w życiu Sylwii Kubus będzie się naprawdę dużo działo, a wątki miłosne i obyczajowe przeplatać się będą ze społecznymi i komediowymi.

W nowych odcinkach zobaczymy obok Joanny Moro m.in. Martę Ścisłowicz jako Majkę, Magdalenę Schejbal jako Jagnę i Tomasza Borkowskiego jako Maneja.

4. seria "Blondynki" trafi na antenę TVP1 najprawdopodobniej we wrześniu. Premierowe odcinki emitowane będą w niedzielne jesienne wieczory. Niewykluczone, że w czasie wakacji Jedynka przypomni trzy pierwsze sezony serialu.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje