Blondynka

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 824
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Blondynka": Pszczoła użądli Rychterową!

Los ukarze nową starostę Majaków Izabelę Rychter (Ewa Kasprzyk) za próbę wywarcia nacisku na doktora Fusa (Krzysztof Gosztyła) i księdza Błażejczyka (Olaf Lubaszenko). Bezkompromisową urzędniczkę użądli pszczoła! Czy to ją czegoś nauczy?

Zdradzamy, że w 45. odcinku "Blondynki" zatytułowanym "Gotowy na wszystko" (emisja w niedzielę 10 stycznia o godz. 20.20 w TVP1) Izabela Rychter przyjedzie do lecznicy Jana Fusa. Cel? Starosta oczekuje, by doktor podjął ostateczną próbę wpłynięcia na księdza Teofila Błażejczyka w sprawie umieszczenia w kościele pamiątkowej tablicy i urny z prochami jej męża.

- W przeciwnym razie zadbam o to, by biskup Jaskóła (Jerzy Schejbal) odwołał go z parafii! - zagrozi pani starosta.

Zdradzamy, że wizyta w lecznicy będzie miała dramatyczny przebieg. Tyle że nie z powodu sprawy księdza, lecz pszczoły, która nieoczekiwanie zaatakuje... Rychterową. Okaże się bowiem, że Izabela jest uczulona. Efekt? Dozna wstrząsu i będzie bliska śmierci! Na jej szczęście doktor, Sylwia (Joanna Moro) i Jagna (Magdalena Schejbal) niezwłocznie przystąpią do akcji ratunkowej. Przewiozą półprzytomną władzę powiatową do szpitala w Tomaszycach.

Reklama

Co ciekawe, zaraz po wybudzeniu Rychterowa nie zechce słyszeć o pozostaniu w szpitalu. Ma przecież do załatwienia sprawę z biskupem... Musi wymóc na nim karę dla krnąbrnego księdza Teofila Błażejczyka... Czy się jej to uda?

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: 'Blondynka' | Joanna Moro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy