Blondynka

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 824
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Blondynka": Prywatne śledztwo Jasiuni

Jasiunia Rostworowska (Izabela Dąbrowska), gospodyni doktora Fusa (Krzysztof Gosztyła), rozpocznie swoje prywatne śledztwo na temat nowej pani starosty - Izabeli Rychter (Ewa Kasprzyk).


Bo choć Jan podchodzi do znajomej sprzed lat z dużym dystansem, to w sercu jego pomocy domowej pojawi się niepokój. Tym bardziej, że Rychterowa zacznie nalegać, by doktor doprowadził do końca sprawę księdza Błażejczyka (Olaf Lubaszenko) i zmusił go do zamontowania tablicy upamiętniającej jej męża w kościele.

Jasiunia oceni, że doktor popadnie przez to w kłopoty i jej marzenie o ślubie oddali się jeszcze bardziej.

Wątpliwe zasługi

Ksiądz Błażejczyk nie znajdzie podstaw, by ulec żądaniom starosty. Jego siostrzeniec Andrzej (Krystian Wieczorek) odkryje, że zasługi rodu Rychterów dla Majaków są raczej wątpliwe. Spór będzie musiał więc rozstrzygnąć sam biskup.

Reklama

Łapówki i porzucony pies

Tymczasem Rostworowska natknie się w Internecie na informacje na temat skłonności Rychterowej do łapówek i ustawianych przez nią przetargach. Nowa pani starosta będzie miała jeszcze jeden grzech na sumieniu. Porzuci na drodze Bimbra - psa wyleczonego w lecznicy po tym, jak potrąciła go autem.

Porzucony czworonóg odnajdzie w końcu drogę do domu, czyli do gospodarstwa doktora.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Dąbrowska | Olaf Lubaszenko | 'Blondynka'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy