Reklama

Blondynka

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 750
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Blondynka": Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula czekają na drugie dziecko!

​Marta Żmuda Trzebiatowska, którą od 27 grudnia oglądać będziemy jako Sylwię Kubus w 8. serii "Blondynki", jest w ciąży! Aktorka i jej mąż, Kamil Kula, czyli Szczepan Lipski z "Na dobre i na złe", za kilka miesięcy powitają na świecie swe drugie dziecko.

Marta Żmuda Trzebiatowska nigdy nie kryła, że marzy o dużej rodzinie. Po ślubie z Kamilem Kulą, któremu dozgonną miłość i wierność ślubowała przed ołtarzem 26 września 2015 roku, wyznała w jednym z wywiadów, że syn lub córka będzie wspaniałym dopełnieniem ich wielkiego szczęścia.

Reklama

- Zawsze miałam konkretne marzenia - dom, rodzina. To są moje wartości - ujawniła.

Kiedy jesienią 2017 roku po raz pierwszy została mamą, żartowała ponoć w rozmowach ze znajomymi, że jej synek Bruno z pewnością nie będzie jedynakiem. Dziś wiadomo już, że wkrótce rodzina aktorki znów się powiększy.

Jak informuje "Życie na gorąco", Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula swe drugie dziecko powitają na świecie za niespełna pół roku.

Marta i młodszy od niej o 5 lat Kamil zakochali się w sobie w trakcie przygotowań do premiery przedstawienia "Ciotka Karola" w stołecznym Teatrze Kwadrat. Bardzo długo ukrywali przed całym światem fakt, że są parą. Udało się im utrzymać w tajemnicy przed mediami datę ślubu, a o tym, że zostali małżeństwem, poinformowali fanów dopiero po uroczystości.

- Małżeństwo to dla mnie ład, porządek, ale i szaleństwo. Obowiązki, ale i wspólna zabawa. Romans to chaos... Pomimo młodego wieku przekonałam się już, że ład ciągnie cię ku górze, daje przestrzeń do życia, a nieład zabiera energię, nie dając nic w zamian - powiada Marta Żmuda Trzebiatowska.

Na swego pierwszego potomka aktorska para czekała zaledwie dwa lata. Po urodzeniu synka Marta bardzo szybko wróciła do pracy na scenie i przed kamerą. Teraz, gdy na świecie pojawi się jej drugie dziecko, zamierza ponoć wziąć urlop macierzyński. Podobno scenarzyści "Na dobre i na złe", w którym wciela się w Hanię Sikorkę, już od paru tygodni pracują nad tym, by na pewien czas zawiesić jej wątek... Sama zainteresowana nie skomentowała dotąd doniesień o swojej ciąży. 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje