Reklama

Blondynka

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 660
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Blondynka": Magda Schejbal z nową energią powraca do pracy

"Przepis na życie" i "Blondynka" - to seriale, w których Magda Schejbal zagości na dłużej, a jej serialowe role zdołają namieszać w życiu bohaterów. Jak zapewnia aktorka wróciła do pracy z nową energią, która bardzo jej się przyda, bo nadchodzące miesiące będą pracowite.


Reklama

W serialu "Przepis na życie" emitowanym na antenie TVN, Magda Schejbal wciela się w Zuzę, córkę Michała (Jan Englert). Jej postać doda trochę goryczy do życia głównej bohaterki Anki Adamowicz (Magda Kumorek). Tym razem Anka będzie musiała walczyć o swoją drugą miłość, czyli restaurację Przepis, którą będzie chciała przejąć Zuza.

- Moja postać będzie wyrazistym, ale czarnym charakterem serialu. Zuza to dziewczyna, która przyjeżdża ze Szwajcarii gdzie mieszkała razem z matką. Jej pogmatwany życiorys i różne życiowe sploty powodują, że postanawia odnaleźć ojca, który do tej pory nie istniał w jej życiu. Ojcem okazuje się być Michał, partner Ireny. Poprzez różne koligacje i koniugacje moja bohaterka namiesza w życiu bohaterów - powiedziała Magda Schejbal.

Magdę Schejbal od września będzie można oglądać również w telewizyjnej Jedynce. Od września na antenę powraca serial "Blondynka". Tym razem aktorka wciela się w postać Jagny, przyjaciółki Sylwii Kobus (Julia Pietrucha). Energiczna i zdecydowana Jagna pojawiła się już w pierwszej serii "Blondynki", jednak w drugim sezonie wątek z jej udziałem zostanie rozszerzony.

- W "Blondynce" razem z Martą Ścisłowicz kreujemy niewielkie, ale znaczące postaci. Jako przyjaciółki serialowej Sylwii Kobus, towarzyszymy jej w doli i niedoli. Prawdopodobnie "Blondynka" będzie pisana dalej, więc to lato i następne będzie pracowite - zdradziła Schejbal.

Po niemal dwuletniej przerwie, przerywanej epizodami w serialu "Prawo Agaty" i rolą jurorki w programie "Kilerskie karaoke", Magda Schejbal z nową energią powraca do pracy.

- Tak się złożyło, że nadchodzące miesiące będą bardzo pracowite. Z czego się bardzo cieszę. Po chwili odpoczynku i przerwy, podczas której mogłam poukładać sobie pewne rzeczy, na które nie miałam czasu, z nową energią wracam do intensywnej pracy - dodała aktorka.

Przerwa w pracy była wynikiem niespodziewanego odejścia aktorki z serialu "Szpilki na Giewoncie". Głośne odejście aktorki skończyło się jeszcze większym skandalem i konfliktem między nią, a producentem serialu. Spór znalazł swój finał w sądzie. Od wielu miesięcy toczy się proces przeciwko Magdzie Schejbal, która została oskarżona o zniesławienie swojego byłego pracodawcy.

Dowiedz się więcej na temat: Blondynka | Przepis na życie | seriale | Magdalena Schejbal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje