Reklama

Blondynka

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 726
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Blondynka": Julia Pietrucha została singielką!

Julia Pietrucha, czyli Sylwia Kobus z "Blondynki", znów jest... do wzięcia. Aktorka rozstała się ze swoim narzeczonym Ianem, który 3 lata temu porzucił dla niej swe wygodne życie w Los Angeles i przyjechał do Polski, by zamieszkać ze śliczną aktorką w jej mieszkanku na warszawskim Powiślu.


Julia Pietrucha i Ian Dow poznali się podczas realizacji horroru "Styria", do którego zdjęcia kręcono w 2010 roku w Budapeszcie. Aktorka z Polski grała w "Styrii" niewielką rólkę, Ian pracował na planie jako pomocnik scenografa - swojego ojca Jima Dow.

Reklama

Podobno zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a ponieważ Julia nie chciała wyjechać z Ianem do Los Angeles, gdzie mieszkał na stałe, postanowili, że spróbują ułożyć sobie życie we dwoje w Warszawie.

Ian z dnia na dzień porzucił swe wygodne życie w stolicy światowej kinematografii, spakował walizki i przyleciał do Polski.

Amerykański scenograf bardzo polubił kraj ukochanej. Rozpoczął nawet naukę języka polskiego, bo chciał rozumieć każde słowo, jakie słyszy na ulicach Warszawy. Dziś ponoć świetnie sobie radzi z porozumiewaniem się po polsku...

Niestety, niespodziewanie przestał dogadywać się z Julią! Serialowa Sylwia Kobus z "Blondynki" - jak donosi jeden z tygodników - niedawno po prostu pokazała mu drzwi. Ian musiał wyprowadzić się z jej mieszkania i poważnie zastanowić nad tym, czy wrócić do Ameryki, czy może znaleźć sobie w Warszawie jakiś kąt i walczyć o odzyskanie miłości dziewczyny, dla której gotowy był i wciąż jest gotowy zrobić niemal wszystko.

Przypomnijmy, że związek z Ianem Dow Julia Pietrucha traktowała bardzo poważnie. Kiedyś nawet ogłosiła na jednym z portali społecznościowych, że zostali... małżeństwem.

Śmiała się później z tego żartu, ale fakt, że na jej dłoni pojawił się piękny pierścionek, sugerował, że wkrótce naprawdę zmieni stan cywilny.

Tymczasem zerwała zaręczyny i rozstała się z Amerykaninem... On jednak ponoć nie zamierza się poddać i wierzy, że wkrótce Julia zrozumie, iż popełniła wielki błąd, odprawiając go. Kto wie, może życie singielki nie spodoba się Julii i da Ianowi jeszcze jedną szansę?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Blondynka | Julia Pietrucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama