Blondynka

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 616
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Blondynka 3": Sylwia opuści Majaki?

W 3. serii najważniejsza będzie... miłość. Sylwia (od września oglądać będziemy w tej roli Joannę Moro) stanie przed bardzo trudnym wyborem...

Trwają zdjęcia do 3. serii opowieści o losach sympatycznej pani weterynarz Sylwii Kubus (Joanna Moro). Choć jej życie kręcić się będzie przede wszystkim wokół miłości, nie zabraknie w nim także innych - równie silnych - emocji.

Wojna z mafią

Reklama

Razem z felczerową Sobierajową (Dorota Pomykała) stoczy bój z urzędnikami, by uratować przed umieszczeniem w sierocińcu dzieci Badury (Artur Krajewski) i zapewnić im jak najlepszą opiekę. Wda się w niebezpieczną i pełną zaskakujących zwrotów akcji grę z nie zawsze postępującym uczciwie Manejem (Tomasz Borkowski). Wypowie wojnę miejscowej mafii i zrobi wszystko, by utrzeć nosa wójtowi Traczykowi (Andrzej Grabowski) chcącemu wyciągnąć dla siebie jak najwięcej korzyści z budowy drogi ekspresowej mającej biec przez Majaki.

- Sylwia będzie miała ręce pełne roboty, ale poradzi sobie ze wszystkimi problemami - mówi Joanna Moro. - Mam nadzieję, że widzowie polubią moją Sylwię, bo dam jej, oprócz nowej twarzy, również nową energię - dodaje aktorka, która w roli tytułowej Blondynki zastąpiła Julię Pietruchę.

Sercowe potyczki

Najwięcej wysiłku kosztować będzie Sylwię uporanie się z własnymi rozterkami miłosnymi. Zdradzamy, że wybierze Krisa (Mariusz Ostrowski), który - jak się okaże - będzie miał wobec niej bardzo poważne zamiary, co wcale nie znaczy, że Marcin (Michał Lesień), którego już jakiś czas temu odtrąciła, na zawsze zniknie z jej życia.

W tej serii Sylwia stanie przed trudnym wyborem - czy wyjechać do Warszawy i związać się z Krisem, czy zostać w Majakach i zapomnieć o ukochanym mężczyźnie... Żeby było jeszcze ciekawiej, podczas wizyty w Warszawie piękna pani weterynarz spotka byłego pracodawcę doktora DeDe (Piotr Gąsowski), który wyraźnie da jej do zrozumienia, że chętnie wdałby się z nią w niezobowiązujący romans!

Sylwia będzie też kibicować uczuciu, jakie niespodziewanie narodzi się między Jasiunią (Izabela Dąbrowska) a doktorem Fusem (Krzysztof Gosztyła) oraz z niepokojem przyglądać, jak piękna masażystka Oksana (Olga Sumska) zacznie owijać sobie wokół palca niemal wszystkich mężczyzn z Majaków.

- Wątki miłosne i obyczajowe w 3. serii "Blondynki" przeplatać się będą ze społecznymi i komediowymi, ale dla bohaterów naszego serialu najważniejsze pozostaną jednak uczucia - mówi reżyser Mirosław Gronowski. Nowe odcinki "Blondynki" pojawią się na antenie TVP 1 we wrześniu.

a.im.

Dowiedz się więcej na temat: Blondynka | Joanna Moro

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje