Reklama

The Office

Biuro

Ocena
serialu
6,6
Niezły
Ocen: 72
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kto zastąpi Steve'a Carella?

Wraz z zakończeniem siódmego sezonu serialu komediowego "Biuro" szykuje się także odejście Steve'a Carella, jednego z głównych bohaterów produkcji. Aktor nie zamierza przedłużać kontraktu z władzami stacji NBC i poświęci się całkowicie projektom filmowym.

Michael Ausiello z TV Guide wysnuwa parę propozycji, kto mógłby zastąpić aspołecznego szefa Dunder Mifflin, Michaela Scotta. Wg niego na kierownicze stanowisko może wskoczyć Ricky Gervais, znany z brytyjskiej wersji serialu. Jako David Brent rozśmieszał widzów na wyspach do łez, czy w Stanach Zjednoczonych też by się mu to udało? Jego pojawienie się jest realną możliwością - aktor w serialu już pełni rolę producenta wykonawczego.

Reklama

Innym wyjściem może być dołączenie do stałej obsady kogoś, kto do tej pory pojawiał się w serialu epizodycznie, jak np. Amy Ryan czy Kathy Bates. Dziennikarz nie wyklucza także możliwości, że Steve'a Carell zastąpi… nikt. Twórcy mogą zdecydować się na awansowanie któregoś z dotychczasowych pracowników firmy. Miło by było zobaczyć np. Dwighta w roli szefa (choć Jim może być innego zdania).

Emisja szóstej serii "Biura" na amerykańskim NBC zakończyła się w maju, a jesienią zadebiutuje kolejny, siódmy już sezon.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama