Biuro The Office
Ocena
serialu
6,8
Niezły
Ocen: 85
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy "The Office" wraca? Oto, co twórca kultowego serialu mówi o plotkach

W związku z 10. rocznicą zakończenia emisji kultowego serialu "The Office", pojawiają się plotki o jego powrocie. Greg Daniels, showrunner produkcji, zdecydował się odnieść do tych spekulacji.

Minęła dekada od momentu, gdy ostatni odcinek "The Office" (Biuro) został wyemitowany, lecz serial ten nadal pozostaje w sercach wielu jako jeden z najważniejszych sitcomów w historii telewizji. 

Jego autentyczność, unikalny humor i niezapomniane postacie uczyniły go kultowym dziełem. W ostatnich tygodniach krążyły pogłoski, że jest szansa na powrót do biura Dunder Mifflin w zupełnie nowej odsłonie. Greg Daniels, pomysłodawca i showrunner pierwotnej produkcji, postanowił odpowiedzieć na rosnące spekulacje oraz nadzieje fanów.

Reklama

Greg Daniels odpowiada na plotki o powrocie "The Office"

W kręgu fanów "The Office" od jakiegoś czasu krążyły plotki o możliwości powrotu serialu w nowej odsłonie. Teraz, Greg Daniels, pomysłodawca i showrunner oryginalnej wersji, postanowił odnieść się do tych plotek.

W rozmowie z Colliderem Daniels przyznał: "To wciąż w dużym stopniu przypuszczenia. Fakt, że ta wieść rozeszła się tak bardzo na podstawie jednej linijki tekstu, był całkiem fajny, bo pokazał, że fani wciąż się przejmują tym serialem. Teraz mogę tylko powiedzieć, że jeśli będzie cokolwiek do ogłoszenia, na pewno to zrobię."

Pomimo że temat powrotu do świata "The Office" wzbudza wielkie emocje, zdaniem B.J. Novaka, aktora i scenarzysty, najważniejsze jest, aby podjąć tę decyzję z przemyśleniem. "Wiem, że to w pełni decyzja [twórcy] Grega Danielsa. Z pewnością nie udałoby się już zebrać wszystkich razem - to bardziej kwestia tego, czy dałoby się wydobyć z tego formatu jeszcze coś kreatywnego. To powinna być decyzja artystyczna, nie finansowa."

Czy "The Office" miałby dziś taką moc?

Nie da się ukryć, że "The Office" odznaczał się specyficznym humorem, który w dzisiejszych czasach mógłby być kontrowersyjny. Pytanie brzmi, czy przystosowany do nowych standardów serial zachowałby swoją pierwotną magię?

Odpowiadając na to pytanie Daniels odniósł się do zmian technologicznych, mówiąc: "Oglądanie starych filmów przypomina grę polegającą na określeniu, co by się nie zadziało, gdyby każdy miał telefon komórkowy." Mimo niewielkich wskazówek dotyczących tego, czy kontynuacja faktycznie powstanie, wydaje się, że jeśli tak by się stało, moglibyśmy spodziewać się zupełnie nowej obsady.

"The Office" na świecie

Mimo upływu lat, "The Office" wciąż zdobywa nowych fanów na całym świecie. Dowodem na jego nieustającą popularność jest chociażby polska adaptacja serialu, "The Office PL". Podobnie jak oryginalna wersja, polska edycja skupia się na życiu pracowników firmy, tym razem produkującej wodę mineralną, a także prezesa, który stara się przyciągnąć uwagę i uznanie każdym swoim gestem.

Dla tych, którzy pragną powrócić do świata Dunder Mifflin, amerykańska wersja "The Office" jest dostępna na wielu platformach streamingowych, między innymi na Netfliksie czy HBO Max. 

Zobacz też: 

PILNE: MTV EMA 2023 odwołane!

Lego i Marvel ponownie łączą siły. Efekt? Fenomenalny!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Biuro (The Office) | Michael Douglas | Rainn Wilson | John Krasinski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy