Reklama

The Office

Biuro

Ocena
serialu
6,6
Niezły
Ocen: 72
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ace'a Ventury joint venture w "Biurze"

Jim Carrey, hollywoodzki gwiazdor znany m.in. z filmów "Bruce Wszechmogący" i "Ace Ventura: Psi detektyw", ma pojawić się w finałowym odcinku siódmego sezonu serialu "Biuro" ("The Office"). Jak podaje "The Hollywood Reporter", aktor będzie ubiegał się o stanowisko szefa tytułowego biura.

Carrey dołączy do grupy osób, ubiegających się o miejsce Michaela Scotta (w tej roli żegnający się z serialem Steve Carell). Lista chętnych jest podobno długa.

Reklama

Fabuła odcinka sugeruje, że grana przez Carrey'a postać może pozostać w serialu dłużej. Czy tak się stanie, przekonamy się już wkrótce.

Odcinek z udziałem hollywoodzkiego gwiazdora zostanie wyemitowany w USA 19 maja.

Przypomnijmy, że gwiazdor "Biura", Steve Carell, zdecydował się odejść z obsady serialu po siedmiu sezonach. Aktor zamierza skupić się teraz na grze w filmach. Razem z 48-letnim komikiem z serialu zniknie jego główny bohater, menedżer regionalny Michael Scott, który "pracował" w serialowym biurze firmy papierniczej Dunder Miffin od 19 lat.

Postać odgrywana od 2005 roku przez Carella ma zgodnie ze scenariuszem wyjechać do stanu Colorado ze swoją narzeczoną, Holly. Miejsce Carella w serialu tymczasowo zajmie występujący tam gościnnie aktor komediowy, Will Ferrell. Na razie producenci nie zdradzili, kto zastąpi Carella na stałe.

Carrey'a będzie można niebawem zobaczyć w filmie "Pingwiny pana Poppera", którego premiera zaplanowana jest na 17 czerwca tego roku.

Kulisy odejścia Carella opisaliśmy szerzej w innych newsach. Sprawdź, dlaczego aktor rozstał się z serialem.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jim Carrey | biuro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama