Biały Lotos White Lotus
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 25
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ogłoszono kolejne nazwisko w obsadzie "Białego Lotosu". Zagra samą siebie?

Jak donosii Variety, do obsady trzeciego sezonu "Białego Lotosu" dołączyła Lisa z zespołu Blackpink. Szczegóły na temat jej bohaterki trzymane są w tajemnicy. Zdjęcia do najnowszej odsłony hitu HBO rozpoczynają się w lutym w Tajlandii.

"Biały Lotos": Obsada trzeciego sezonu

Nowa odsłona "Białego Lotosu" będzie rozgrywać się w Tajlandii. Tematem nadchodzących odcinków ma być "satyryczne i zabawne spojrzenie na śmierć oraz wschodnią religię i duchowość".

Na początku stycznia ogłoszono pierwsze nazwiska w obsadzie. Leslie Bibb, Dom Hetrakul, Jason Isaacs, Michelle Monaghan, Parker Posey i Tayme Thapthimthong dołączyli do trzeciego sezonu "Białego Lotosu". W produkcji zobaczymy także znaną z pierwszego sezonu Natashę Rothwell. Do ogłoszonych aktorów dołączyli: Walton Goggins, Sarah Catherine Hook, Sam Nivola, Patrick Schwarzenegger i gwiazda serialu "Sex Education" - Aimee Lou Wood. Do obsady dołączył także Julian Kostov, znany z serialu "Cień i kość".

Reklama

"Biały Lotos": Lisa z Blackpink dołącza do obsady

Tajska raperka, piosenkarka i tancerka dołączyła do obsady trzeciego sezonu "Białego Lotosu" - donosi Variety. Lisa z grupy muzycznej o nazwie Blackpink ma zagrać postać o swoim imieniu - Lalisa Manobal. Podobnie jak w przypadku pozostałych członków obsady najnowszej odsłony głośnego serialu, jej rola jest utrzymywana w ścisłej tajemnicy.

Występ Lisy w "Białym Lotosie" będzie jej aktorskim debiutem. Co ciekawe, w zeszłym roku inna członkini Blackpink wystąpiła w serialu HBO. W "Idolu" widzowie mieli okazję oglądać Jennie, dla której również był to pierwszy raz na ekranie.

Czytaj więcej: "Biały Lotos": Gwiazda serialu zazdrości obsadzie trzeciego sezonu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Biały Lotos
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama