Biały Lotos White Lotus
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 25
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Koniec kontrowersji w kultowym serialu? Jest zastępstwo za zwolnionego aktora

Znany z serialu "Cień i kość" Julian Kostov zastąpi Miloša Bikovicia w trzecim sezonie serialu "Biały Lotos". Zwolnieniu tego ostatniego towarzyszyła aura skandalu.

"Biały Lotos" to serialowa antologia, której każdy sezon opowiada inną historię. Skupiają się one na ludziach, którzy spędzają wakacje w pięciogwiazdkowych hotelach w różnych częściach świata. W pierwszym sezonie bohaterowie serialu zawitali na Hawaje, w drugim akcja rozgrywała się na Sycylii.

"Biały Lotos": Co wiemy o trzecim sezonie?

Nowa odsłona serialu będzie rozgrywać się w Tajlandii. Tematem nadchodzących odcinków ma być "satyryczne i zabawne spojrzenie na śmierć oraz wschodnią religię i duchowość". Twórca serialu Mike White zdradził, że trzeci sezon będzie "dłuższy, większy i bardziej dziki". HBO nawiązało współpracę z Urzędem Turystyki Tajlandii, aby wesprzeć zdjęcia i promocję najnowszego sezonu.

Reklama

Według portalu Deadline, w nowych odcinkach po raz kolejny wystąpi liczna, wielopokoleniowa obsada. Ma być dziewięciu głównych bohaterów i postacie poboczne. Opisy postaci mówią o: "patriarsze, dyrektorze korporacji, aktorce, kilku matkach, dziwolągu i entuzjaście jogi".

"Biały Lotos": Obsada trzeciego sezonu

Na początku stycznia ogłoszono pierwsze nazwiska w obsadzie. W trzecim sezonie zobaczymy: Leslie Bibb, Doma Hetrakula, Jasona Isaacsa, Michelle Monaghan, Parker Posey i Tayme Thapthimthong. W produkcji, do której zdjęcia rozpoczną się w lutym w Tajlandii w okolicach Koh Samui, Phuket i Bangkoku, zobaczymy także znaną z pierwszej serii Natashę Rothwell.

Niedawno dołączyli do nich: Walton Goggins, Sarah Catherine Hook, Sam Nivola, Patrick Schwarzenegger i gwiazda serialu "Sex Education" - Aimee Lou Wood.

W obsadzie znajdował się również serbski aktor Miloš Biković. Niedawno stracił jednak pracę. 

Julian Kostov w "Białym Lotosie 3"

HBO znalazło już zastępstwo dla Bikovicia. Do roli Rosjanina zaangażowano tym razem Bułgara, znanego z serialu "Cień i kość" Juliana Kostova. Urodzony w Warnie 34-latek ma na koncie występy również w takich produkcjach, jak "Londyn w ogniu", "Ben-Hur", "Leatherface", "Oko za oko" czy "Stacja Berlin".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Biały Lotos
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy