Reklama

Bez tajemnic

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 302
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Witajcie w świecie wielkich korporacji!

Krystyna Janda, czyli Barbara Lewicka z "Bez tajemnic", reżyseruje na Małej Scenie kierowanego przez siebie Teatru Polonia kolejne przedstawienie - "Kontrakt" - sztukę ukazującą świat wielkich korporacji.

Reklama

"Kontrakt" Mike'a Bartletta to historia dwóch kobiet, które pracują w wielkiej korporacji. Jedna z nich jest szefową drugiej i wydaje się, że w związku z tym powinna nadzorować pracę i wypełnianie obowiązków służbowych swojej podwładnej. Okazuje się jednak, że firma wymaga od swoich pracowników także zachowania ścisłych, wręcz absurdalnych standardów życiu osobistym, ingerując nawet w ich relacje intymne.

- Szukam takich tematów, które poruszą i przyciągną do teatru ludzi, które wywołają jakieś refleksje, jakieś przemyślenia. Wydawało mi się, że od dawna nie przeczytałam tekstu, który robi takie wrażenie jak "Kontrakt" - mówiła Krystyna Janda na spotkaniu z dziennikarzami tuż po próbie przestawienia.

W roli szefowej zobaczymy na scenie Agnieszkę Michalską, czyli Katarzynę Holtz-Wolińską z "Pierwszej miłości" i niezapomnianą Krysię z "Lokatorów".

- "Kontrakt" jest czymś w rodzaju thrillera psychologicznego. To bardzo aktualna i mocna sztuka - twierdzi Agnieszka.

W jej podwładną wciela się Maria Seweryn, którą z pewnością pamiętacie jako Wandę z "Męskie - Żeńskie".

- Nie ma wątpliwości, że sztuka Bartletta to satyra na świat korporacyjny, na absurdalne reguły rządzące tym światem - mówi Maria.

Uroczysta premiera "Kontraktu" odbędzie się już w najbliższą sobotę na Małej Scenie Teatru Polonia.

Mamy dla Was zdjęcia z prób z udziałem Marii Seweryn i Agnieszki Michalskiej. Wybierzecie się na spektakl w reżyserii Krystyny Jandy?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje