Reklama

Bez tajemnic

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 302
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ma nowotwór. Nie chce leczenia

W drugim sezonie serialu "Bez tajemnic", obok Danuty Stenki, Janusza Gajosa i Magdaleny Cieleckiej, pojawi się także Joanna Kulig, która za rolę w "Sponsoringu" otrzymała na zakończonym niedawno FPFF w Gdyni nagrodę za drugoplanową rolę kobiecą oraz nagrodę specjalną "Kryształowa Gwiazda Elle".

Premiera drugiego sezonu "Bez tajemnic" w HBO została zaplanowana na jesień tego roku.

Joanna Kulig gra Martę Lorenz, 24-letnią studentkę V roku rzeźby na warszawskiej ASP. Lekarze diagnozują u niej chłonniaka, ona nie jest jednak w stanie podjąć leczenia. Dziewczyna nie chce rozpocząć chemioterapii, ponieważ uważa, że i tak wszystko skończy się źle.
 
W drugim sezonie produkcji HBO ponownie wystąpią: Jerzy Radziwiłowicz, Krystyna Janda, Ilona Ostrowska i Łukasz Simlat. W nowej obsadzie pojawiają się Danuta Stenka w roli dawnej miłości Andrzeja, Janusz Gajos jako dyrektor dużego konsorcjum, cierpiący na "napadowy zespół lękowy", a także Magdalena Cielecka, która występuje w roli bezdzietnej, prawie czterdziestoletniej prawniczki.

Do ekipy reżyserskiej, obok Anny Kazejak i Jacka Borcucha, dołączył Marek Lechki ("Erratum", "Moje miasto"). Szefem zespołu scenariuszowego pozostaje Przemek Nowakowski.

Zdjęcia do produkcji rozpoczęły się w kwietniu i potrwają do końca lipca. Premiera drugiego sezonu "Bez tajemnic" w HBO została zaplanowana na jesień 2012 roku. Producentem wykonawczym jest Telemark.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Kulig | seriale | Bez tajemnic | HBO

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje