Reklama

Bez tajemnic

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 302
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bez tajemnic" powróci w listopadzie

Zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu "Bez tajemnic". Premiera nowego sezonu serialu odbędzie się w listopadzie w HBO.


 
W drugim sezonie serialu ponownie wystąpią Jerzy Radziwiłowicz, Krystyna Janda, Ilona Ostrowska i Łukasz Simlat. W nowej obsadzie pojawią się Danuta Stenka, Magdalena Cielecka, Janusz Gajos, Julia Kijowska i Stanisław Cywka.
 
W rolach nowych pacjentów Wolskiego pojawiają się Magdalena Cielecka jako Natalia - bezdzietna, prawie czterdziestoletnia prawniczka, która żałuje, że kiedyś usunęła ciążę, a odpowiedzialnością za tamtą decyzję obciąża swego dawnego terapeutę, Stanisław Cywka jako syn Anity i Jacka Skotnickich - Antek, któremu trudno się odnaleźć w sytuacji, w której rodzice są na progu rozstania, Janusz Gajos jako Gustaw, cierpiący na "napadowy zespół lękowy" dyrektor dużego konsorcjum budowlanego, oraz Julia Kijowska jako Marta, dwudziestoczteroletnia studentka, u której zdiagnozowana raka, ale która nie chce się leczyć.

Reklama

Danuta Stenka wciela się w postać Marysi, dawnej miłości Andrzeja Wolskiego, która pojawia się po ponad 30 latach i odegra bardzo ważną rolę w terapii Andrzeja. Krystyna Janda pojawi się ponownie w roli Barbary, w której życiu nastąpiły duże zmiany - napisała książkę, zaczęła przyjmować pacjentów, a jednym z nich jest właśnie Andrzej Wolski.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bez tajemnic 2 | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje