Reklama

Bez skrupułów

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 15
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bez skrupułów": Hitowy "Solid Gold" na małym ekranie w Polsat Seriale!

"Bez skrupułów" to miniserial, powstały z inspiracji jedną z najgłośniejszych premier kinowych minionego sezonu: "Solid Gold"! Ten polityczny thriller odsłania kulisy pracy policji i służb specjalnych; wyreżyserował go mistrz tego gatunku w naszym kraju - Jacek Bromski ("Zabij, mnie glino", "Uwikłanie", "Anatomia zła").

To kino akcji, w którym naprzeciw siebie stanęli giganci polskiego aktorstwa: Janusz Gajos i Andrzej Seweryn. Obok nich zobaczymy takie znakomitości, jak: Olgierd Łukaszewicz, Danuta Stenka, Mateusz Kościukiewicz, Piotr Stramowski, Ewa Kasprzyk, Krzysztof Stroiński, Maciej Maleńczuk i Artur Żmijewski.

O czym opowie premierowy odcinek?

Reklama

Kaja Miller (Marta Nieradkiewicz) i Leon Smoczyński "Smok" (Marcin Czarnik) są policjantami i kochankami. Spędzają razem noc, gdy zostają telefonicznie wezwani na komisariat. Na miejscu dowiadują się, że mają wziąć udział w akcji aresztowania lokalnego mafiosa. Jadą do sopockiego kasyna, gdzie czeka już kilkunastu policjantów z brygady antyterrorystycznej.

Kaja z jednym z antyterrorystów zabezpiecza tylne wyjście. Mimo sprawnie przeprowadzonej akcji, bandyci uciekają, porywając policjantkę... 8 lat później. Trwa wystawne przyjęcie na statku. Tadeusz Kawecki (Andrzej Seweryn) wraz z żoną Tamarą (Olena Leonenko-Głowacka) wita gości. Mężczyzna jest prezesem banku "Solid Gold" a przyjęcie wydane zostało z okazji drugiej rocznicy jego powstania.

Imprezę przez obiektyw obserwuje tajny agent. Nowicki (Janusz Gajos), który wyrzucił Kaję z policji po akcji w kasynie, jest teraz wysoko postawionym oficerem CBŚ. Mężczyzna chce utworzyć na wybrzeżu komórkę śledczą, która miałaby przyjrzeć się podejrzanym interesom Kaweckiego. Nie chce w sprawę angażować policji z Gdyni, więc postanawia odszukać Kaję.

Kobieta zdążyła się przekwalifikować, teraz jest wychowawcą w zakładzie poprawczym i ma małą córeczkę. Czy Kaja podejmie wyzwanie?

Emisja 1. odcinka już w sobotę, 23 styczna o 21:00 w Polsat Seriale.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama