Reklama

The Beast

Bestia

Ocena
serialu
4,5
Przeciętny
Ocen: 54
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Handlują żywym towarem

Samobójstwo maltretowanej kobiety wstrząsnęło Barkerem. Co tak naprawdę się stało? Co jeszcze wydarzy się w trzecim odcinku "Bestii"? Przeczytaj zapowiedź.

Wydawało, że już nic nie jest w stanie wstrząsnąć tajnym agentem Barkerem, dopóki nie zobaczył on nagrania z przesłuchania na policji pewnej młodej kobiety. Udało jej się zbiec od swoich oprawców, ale popełniła samobójstwo, bo była wcześniej traktowana jak niewolnica i przemocą zmuszana do seksu. Handel żywym towarem to jedno z najpotworniejszych przestępstw, prawdziwa plaga wielkich miast. Charles i jego młodszy partner - agent Dove biorą na cel swojej kolejnej tajnej operacji przestępcę pochodzącego z Rumunii - Petrescu (Vincent Ventresca, "CSI: Kryminalne zagadki Miami"). Ten wykształcony na Harvardzie, syn rumuńskiego dyplomaty założył w Ameryce lukratywny interes. Jego szajka sprowadza nielegalnie dziewczyny z Europy, by pracowały w jego salonie masażu erotycznego jako prostytutki. Barker pod przykryciem jako biznesmen postara się nawiązać z nimi kontakty "handlowe", a Dove zostanie... klientem takiego burdelu.

Reklama

Dla tajniaka z tak dużym doświadczeniem, jak Barker przekonanie jego rumuńskich kontrahentów, że jest godny zaufania, nie będzie stanowiło problemu, gdy jeszcze wyłoży dwieście tysięcy dolarów. Natomiast Dove najwyraźniej wpada w panikę, gdy dziewczyna, równie młoda jak on - Nadia oferuje mu swoje usługi. Chłopak jest wyraźnie zażenowany tą sytuacją, co sprawia, że ona zaczyna domyślać się, kim on jest naprawdę. To wkrótce potwierdza się, gdy Ellis wraca do agencji w towarzystwie policjantów. Nadia korzysta z nieobecności swoich stróżów i zgadza się na współpracę z FBI, ale w zamian za pomoc w odnalezieniu jej syna, który został jej odebrany wkrótce po narodzinach i sprzedany do adopcji na "czarnym rynku" nieznanej rodzinie w USA.

Tylko świadomość, że kiedyś będzie mogła znów go zobaczyć, pomogła jej przetrwać. Nadia nie zawaha się też, gdy nadarzy się okazja, by osobiście wymierzyć sprawiedliwość swojemu prześladowcy. Ale czy uda im się złapać w pułapkę kogoś tak przebiegłego i bezlitosnego, jak ten gangster - Petrescu? I co zrobi Nadia, jeśli odnajdzie swoje dziecko?

Trzeci odcinek "Bestii" w niedzielę, 20 grudnia, o godz. 20:00 w Polsacie.


Odwiedź nasze FORUM serialu i porozmawiaj z innymi jego fanami.

Polsat

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bestia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama