Reklama

The Beast

Bestia

Ocena
serialu
4,5
Przeciętny
Ocen: 54
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy Swayze jeszcze zagra?

Mimo choroby Patrick Swayze chce powrócić do aktorstwa.

Możliwe, że amerykańscy widzowie będą mogli go niedługo oglądać w nowym serialu "The Beast". Pierwszy odcinek sensacyjnego serialu został nakręcony jeszcze w 2007 roku, kiedy Swayze nie wiedział o swojej chorobie. Później prace nad serialem wstrzymano, aż do momentu zakupienia serii przez jeden z kanałów telewizji kablowej. Jest to zwyczajowa polityka producencka, mająca na celu zminimalizowanie kosztów. Jednak gdy aktor powiadomił o swojej chorobie, przyszłość serialu (a raczej jej brak) wydawała się przesądzona.

Reklama

Było tak aż do 26 maja, kiedy Swayze ogłosił, że jego organizm dobrze reaguje na leczenie. Pojawiła się szansa zatrzymania wzrostu nowotworu.

Szefowstwo telewizji A&E, natchnione tą wiadomością i chcące wykorzystać rozgłos wokół Swayze'go, może teraz skierować serial do dalszej realizacji.

"Jesteśmy bardziej niż szczęśliwi słysząc o poprawie jego stanu zdrowia. Wyśmienity odcinek The Beast ma duże szanse, żeby teraz przerodzić się w pełnoprawny serial. Jednak telewizja A&E ma w tej chwili kilka możliwych projektów do wyboru i nie zapadła jeszcze decyzja, czy będziemy realizować właśnie ten" - powiedział rzecznik prasowy A&E.

Niezależnie od intencji producentów, jest to dobra wiadomość dla Patricka Swayze'go. Powrót do pracy jest dla niego szansą na odnalezienie w sobie jeszcze jednego powodu do walki z chorobą.

Potwierdza to także rzecznik aktora: "Patrick ma się o wiele lepiej i z zainteresowaniem czeka na wieści dotyczące serialu".

Jeśli szefowie telewizji zdecydują się na realizację, prace nad serialem "The Beast" rozpoczną się latem lub wczesną jesienią 2008 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje