Reklama

The Beast

Bestia

Ocena
serialu
4,5
Przeciętny
Ocen: 54
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bestia zaatakuje w niedzielę

6 grudnia Polsat startuje z emisją "Bestii". To ostatni tytuł w jakim można zobaczyć Patricka Swayze.

Charles Barker (Patrick Swayze) od 25 lat śledzi kryminalistów w Chicago. Jest jednym z najskuteczniejszych agentów FBI, ale przełożeni za nim nie przepadają. Charles ma za nic ich wytyczne.Kieruje się własnymi zasadami i intuicją. Często działa tak, jakby nie obowiązywały go policyjne procedury, a nawet prawo.

Reklama

Uważa, że wolno mu łamać przepisy wymyślone przez ludzi z eleganckich gabinetów, bo oni niczym nie ryzykują, a on codziennie może zginąć. Obraca się wśród przestępców, z których wielu to bestie w ludzkiej skórze. Żeby przetrwać, musiał się do nich upodobnić.

W przestępczym Chicago za moment wahania czy odrobinę litości płaci się najwyższą cenę. Agent bywa nieokrzesany i brutalny, jakby mu na niczym nie zależało.

Jednak kiedy przełożeni dają mu nowego partnera Dove'a (TravisFimmel), wprowadza go w tajniki pracy operacyjnej najlepiej,jak potrafi. A to znaczy, że daje mu twardą szkołę życia, bo podopieczny sprawia wrażenie żółtodzioba.

Barker nie wie jednego. Jego partner to podwójny agent. Ma zbierać dowody przeciw przestępcom, ale także przeciw koledze. Sukcesy Barkera budzą bowiem podejrzenia szefów. Uważają, że wtopił się w świat przestępczy i prowadzi własną grę.

Dove zwerbowany do współpracy przez Wydział Wewnętrzny uwikłał się w zależność od dwóch agentów: Conrada (Kevin J. O'Connor) i Raya (Larry GilliardJr.). Podejmuje dochodzenie, którego celem jest zdobycie dowodu oszustw, których, rzekomo, dopuścił się Barker.Ma też odkryć mroczny sekret z jego przeszłości.

Gdy jednak razem z nim zejdzie do podziemia, odkryje, że rządzą tam reguły, o których nie miał pojęcia.

Zobacz to wszystko sam w niedzielę o 20:00.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje